Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján délutáni...

Nem várt napján délutáni teszt mutathat biztató eredményt?

Figyelt kérdés

Ha igen melyik tesztet javasoljátok? :)

Köszi! :)


2014. aug. 13. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

gratulálok :) akkor tuti a babó. Mehetsz dokihoz :)

Jajj most következik várhatóan életed elgjobb 9 hónapja :-P

Imádtam terheinek lenni, 9 honapos a lányom de mar azon töröm a fejem hogy jöhetne a kistesó.

:)

2014. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

:) Előre nem merem megköszönni senkinek, de jól esik, Kedvesek vagytok!!! :)


Szerintetek mikor hívjam fel a dokit? Holnap, vagy szombat reggel azért csinálok még egy tesztet.. Nem vártamnak tegnap óta hála semmi híre, jele... :) Azért is aggódom picit, mert alul működik a pajzsmirigyem és arra szedek gyógyszert és egyeztettem is az orvosommal, hogy ideális volt a szintje a babihoz.. de azért bennem motoszkál, hogy mi van, ha egy hónapja azért változott valami....

2014. aug. 14. 15:54
 13/23 anonim ***** válasza:
Csinàlhatsz meg egy tesztet, aztán mar hívhatod is a dokit :) holnap fel hívhatod hogy pozitívat teszteltél, biztos ad pár nap múlva ra időpontot .
2014. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ma délután csináltam még egy x-epil tesztet azon is ott volt a második csík :) nem olyan erősen, de ott volt! Hétfőn fel is hívom a dokit, holnap még nincs... :)
2014. aug. 14. 21:41
 15/23 anonim ***** válasza:

Jól teszed. :) majd írd meg mit mondott hány hetes vagy :)

És megint csak gratulaaaa :)

2014. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Írok :)
2014. aug. 14. 22:37
 17/23 anonim ***** válasza:
Mikor? :)
2014. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Jövő héten lesz csak itthon az orvosom.. Nyaral... Azt mondta előbb amúgy sem lenne érdemes.. Jövő héten szerdán megyek endokrinológiára a pajzsmirigy miatt és hétfőn hívom a dokim :) De azóta nem vártnak semmi jele! Egy picit szokott néha szurkálni a pocakom, de ennyi :)

Írok ha már pontosat tudok! :)

Köszi!!!!!! :)

2014. aug. 19. 17:26
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam orvosnál hétfőn. 5 és fél hetes a picike és egy 2,1 mm-es kis babókát látott az orvos a petezsákban. Két hét múlva kell majd mennem újra uh-ra, akkor már kell lennie majd szívhangnak... Picit aggódom, mert néha néha hol erősebben, hol gyengébben barnázok, viszont nem görcsölök. Említettem az orvosnak, annyit mondott, hogy ez normális...

Majd két hét múlva kiderül :)

2014. aug. 30. 19:13
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem is megmagyarázták a múltkor, hogy normális. Elvetéltem. Érdekes, legközelebb már nem számított normálisnak és kaptam progit.
2014. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!