Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késő délutáni teszt kb.1 órás...

Késő délutáni teszt kb.1 órás vizeletből. Hihetek Neki? (KÉP) X epil teszt.

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 1. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon pozi ;) gratulàlok :)
2014. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen eros a masodik csikod akkor minek ez a kerdes? Nem ertem de gratulalok,szep pozitiv :-) boldog babavarast :-)

5+1 hkm

2014. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne, szép pozitív :) Gratulálok, jó babavárást

!

2014. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pozitív, gratulálok! :)

Egyébként én is 5+1 hetes vagyok. :)

2014. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5+1? :-) voltal mar dokinal? Mit mondott? :-) akkor december 1 a varhato szules idopontja? :-)
2014. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
na végre egy teszt, ami egyértelmü :D
2014. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan tesztet tesz fel, ami kérdéses, akkor azért cseszik le.


Ha meg olyat, ami egyértelmű, akkor meg azért, hogy minek teszi fel, hisz egyértelmű.


Nem mintha kötelező lenne bármelyikre is válaszolni... nem értem az embereket...

2014. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, voltam, pont ma. Volt már egy méhen kívülim 3 hónapja, így megnézték, hogy jó helyen van-e. Jó helyen van, de még csak petezsák látható, embrió még nem. 3 hét múlva megyek újra. És igen, dec. 1 a szülés várható időpontja. :)

5+1 hkm

2014. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
7-es, mindkét kérdés értelmetlen. Nem kell egyetemi master végzettség egy teszt értelmezéséhez: ha van csík terhes, ha nincs csík nem terhes. Minden más csak találgatás, semmi értelme az ilyen kérdéseknek. Én több mint két évig néztem a full nega hómezőt, az is tök egyértelmű volt, aztán amikor lett csík, akkor az is.
2014. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én ezt értem. De akit zavar, az mi a francért foglalkozik vele? Minek van itt? És miért válaszol??
2014. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!