Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 1 óta, , próbálkozunk"...

Január 1 óta, , próbálkozunk" a babával, létezik, hogy máris sikerült?

Figyelt kérdés
kb 3 napja úgy érzem, mintha meg akarna jönni, főleg reggel. ezenkívül egyfolytában innék és főként hideget. ezek lehetnek tünetek? vagy csak bebeszélem magamnak?
2010. jan. 13. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mostanában nem várod a menzid? Szerintem simán lehet. Én az elsővel rögtön terhes lettem, és a nemvárt előtt 4 nappal már tüneteim voltak.
2010. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó mensid? Hány naposak a ciklusaid? Mert ettöl is függ.
2010. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Remélem neked sikerült:)
2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva október elején abbahagytam a gyógyszert, utána megjött és novemberben is rendesen. Közben megszakítással védekeztünk, hogy a gyógyszer kitisztuljon. Aztán decemberben kimaradt, de több teszt is negatív lett. Január elejétől aztán élesben igyekszünk a babán. Az a lényeg, hogy valójában, mivel egy kimaradt nem tudom mikor kellene megjönnie. Úgy tervezem, hogy kb két hetet várok és tesztelek még egyet, ha az is negatív és addig sem jön meg azért meglátogatom a dokit is. Azért nagyon boldog lennék, ha már sikerült is volna. Akkor épp a férjem szülinapjáig megszületne.
2010. jan. 13. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
nekünk is elsőre sikerült, nekem a nemvárt körül volt mindjárt megjön érzésem, más semmi! Tesztelj, és kiderül!
2010. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor mi elhatároztuk, hogy jöhet a baba, csak egyetlen egyszer nem védekeztünk, és összejött! Szóval lehet.
2010. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is októberben hagytam abba a gyógyszert, dec 31 még megjött, utána nem :) február 11én a teszt kimutatta a kisfiamat, aki ma 3 hónapos :)
2010. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk is elsőre sikerült. Sőt, a lányom szopizott, mikor megfogant a fiam, a fiam is szopizott, mikor megfogant a pocaklakóm. A másodikkal a 2. hónapban, most az első hónap próbálkozására sikerült. 3 babát terveztünk, úgyhogy ezek után igazán vigyáznunk kell. Sok sikert!


Egy 3és 1/2 éves csajszi, egy 18 hónapos pasi és egy 12 hetes pocaklaó anyukája :)

2010. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunk egyetlen baleset eredménye, amikor is kiszakadt a gumi... :)

Bár terveztük őt, de még kicsit később akartunk "hozzálátni".


Neki az az egyetlen alkalom elegendő volt. :)


Most 22 hónapos. :)


Szóval, igen, simán megfoganhat a pocaklakód egyetlen alkalommal is!

2010. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, én mindkétszer azonnal teherbe estem, két év különbséggel.
2010. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!