Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek gyogyszer...

Terhes lehetek gyogyszer mellett, vagy petefészek gyulladás féle lehet?

Figyelt kérdés

Aug. 2.--án volt az eksüvőm. Másnap hajlnalban a végén 10 p erejéig fürödtünk a tóban ami ott volt. (nem volt hideg a víz! ) Elég sok volt a hajtás idegeskedés előtte nem is aludtam egy teljes napot.


Van már 2 gyermekem amúgy :)


Szóval még volt a 21 db os fogamzásgátló gyogyszeremből 2 db ami még hátra volt h beszedjem, de megjött 5 nappal előbb.


Első nap sötét alvadt vér szerűség jött ki nem nagy mennyiség de jött. Azóta is csepeget hol több hol kevesebb rózsaszínes-pirosos. azt a 2 tabbletát beszedtem mert dr.nő azt mondta.


Most csütörtökön kell a következő gyógyszert elkezdenem. Tegnap óta már úgy néz ki elmult a pecsételgetés is.

Viszont 4-5 napja érzem jobb oldali petefékszemnél szurkálodást fájdalmat nem vészeset, de leginkább esténként vagy ha lepihenek. de nem minden nap azaz volt egy nap mikor semennyire se fájt.


Ez terhesség lehet? vagy inkább valami betegség?


(gyógyszerből 2 szemet nem vettem be esküvő előtti este és esküvő napján mert mindkétszer itthon sem voltam így ezt el is felejtettem :( többi gyógyszert szedtem rendesen.


bocsánat ha hosszú voltam, köszönöm aki válaszol


2014. aug. 13. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ciszták. Bár nekem gyógyszer szedése előtt voltak ilyen gondjaim. Azt ne feleltesd el, hogy a fogamzásgátló tablettát 5 évente szüneteltetni ajánlott, mert nagyon hozzászokhat a szervezet, és lehet hasonló gondok, mint amit leírtál.
2014. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont elég két szemet nem bevenni. Mielőtt ma beveszed, csinálj egy tesztet!
2014. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!


Ma sajnos nem tudtam eljutni patikába.

Este hoznak nekem, így már kivárom a reggelt és reggel tesztelek egyet a biztonság kedvéért!


Bejelentkeztem nőgyógyászhoz is hétfőre tudtak időpontot adni megnézetem mi lehet a baj.


Ma pl. napközben megint nem fájt. Illetve néha ilyen mensis görcseim voltak de picik. pedig elmúlt már.


ha nagyon mélyen nyulok wc papírral van egy két folt a wc papíron.

2014. aug. 14. 15:59
 4/5 A kérdező kommentje:

megcsináltam hajnalba a tesztet. Őszintén szólva 2 percet ha vártam nem volt rajta semmi és mentem aludni tovább.


most néztem meg meg és halványan nagyon halványan de ott a 2. csík.


Csapott már be teszt máskor is h ott volt a 2. csik és mégsem voltam terhes. Viszont azok Medilab tesztek voltak.


Ez most Gabriell teszt.


nem tudok mást mint kivárom a hétfőt. csak nem tudom h szedjem-e a gyogyszert most...

2014. aug. 15. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz szerezni vmi másik tesztet is vhonnan?
2014. aug. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!