Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhesség vagy...

Szerintetek terhesség vagy petefészek-gyulladás?

Figyelt kérdés
körübelül 2-3 hete lefeküdtünk barátommal használtunk gumit aztán gumi nélkül is de elővigyázatosak voltunk hogy biztos ne legyen rajta sperma. utána felfáztam de eléggé durván véreset pisiltem görcsöltem erre rá még meg is jött szokásosan 4 napig tartott sok vérrel akkor éreztem azt hogy megörülök a fájdalomban. most petefészek gyulladásra(áz, a hányinger, hányás, szédülés, elesettség, majd egyik vagy másik oldalon igen heves szúró, nyomó, húzó vagy görcsös fájdalom) és ezek közül némelyik a terhességre is igaz.Szerintetek melyik lehet?

2012. dec. 1. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
és nem vettem észre hogy híztam volna. olvastam hogy olyankor a mellek is megváltoznak de nekem ugyan olyanok.
2012. dec. 1. 19:03
 2/3 cavalli ***** válasza:
nekem volt petefészek gyulldásom felfázás kezeletlensége miatt. ez tavasszal volt. most összejött a baba de 5 hónapba tellett. nagyon hasonló tünetei vannak mint a terhességnek. nekem a melleim.is feszültek. ez nem vicc menj el.orvoshoz mert petefészek elzâródást okozht. remelem segítettem...
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen.hát igyekszek orvoshoz menni csak nincs sok lehetőségem rá. de akkor a terhesség kizárható?
2012. dec. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!