Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó helyre húzta az ovumat?...

Jó helyre húzta az ovumat? Szerintem 2 nappal hamarabb volt. (hőgörbe)

Figyelt kérdés

4-én érzem nagyon erősen az ovus fájást, alig bírtam leülni, egész nap kitartott úgy feszített. Meg akkor volt a legalacsonyabb a hőm. Szerintetek is akkor volt?

Egyébként máskor mindig jobban fent van ilyenkor a hőm, ma meg tegnap kicsit visszaesett. Szerintetek még van esély hogy összejött? Nem feltétlen kell 37 körül lennie a babához? [link]



2014. aug. 14. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyre húzta be, de ki tudja?!

Látom máskor 37 körül volt a hőd, a mostani azért kevesebb. Talán pont most fog sikerülni mikor nem is gondolnád. :)

Drukkolok!

2014. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, igen máskor mindig 37 körül van de mindig leesik és aznap meg is jön....én is gondoltam erre hogy pont most nem olyan mint szokott lenni és lehet pont most jön össze...de jó lenne. Ez a 13. hónapunk.
2014. aug. 14. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó helyre húzta be.
2014. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzeld! Nekünk ez a 12.-ik hónap és pont egy nappal később volt az ovum mint Neked! :)

Első voltam

2014. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!