Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzők, én 2 műszakban...

Hőmérőzők, én 2 műszakban dolgozom, délelőttös héten reggel mérem fél 5-kor, délutános héten délelőtt 10-kor mikor felébredek. Így jó?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert igaz ugyanott mérem hónaljban,viszont az időpontok eltérnek.Vagy keljek fel délutános héten fél 5-kor amíg megmérem? :)
2011. jún. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha értékelhető görbét szeretnél, akkor érdemes lenne egy időben mérni.

És ne a hónaljadban mérd, mert ott elég megbízhatatlan a mérés, hanem szájban, vagy hüvelyben.

2011. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 műszakba járok dolgozni és azt mondta a dokim,hogy akkor semmi értelme az egésznek,hanyagoljuk!Így elküldött hormonvizsgálatra és rendeltem a vateráról ovu tesztet!
2011. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hőmérőzésnél a 2 legfontosabb dolog: mindig ugyanakkor és ugyanott (testüreg szájban nyelv alatt, hüvelyben vagy végbélben bár ez utóbbit semmit pénzért nem próbálnám)
2011. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom lányok, de akkor én egy kis ellenpélda vagyok. Én biz nem mérem mindig ugyanabban az időben, igyekszem persze, de a lényeg, hogy mindig ébredés után mérem (legyen az bármikor) és nekem szép értékelhető görbéim vannak. Mutatják az ovut, mutatták a trifázisos terhesgörbét is. Szóval őszintén szólva ha jól kialussza magát az ember, és ébredés után már, akkor - legalább is nálam- értékelhető lesz a görbe. Szóval én bíztatnálak, hogy mérd, amikor ébredsz.

És ne hónaljban, hanem az előttem szólók már részletezték, hogy hol lehet még.

2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm szépen,akkor végbélben fogom mérni.:) Vicc volt,szájban inkább akkor,köszönöm!
2011. jún. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!