Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív a teszt, és mégis...

Negatív a teszt, és mégis terhes vagy? Aki volt már ebben a helyzetben, hogy csak uh-n derült ki a terhessége, várom a történetét.

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete késik,(egyébkén óramű pontosságú) folyamatosan mindjárt megjön érzés, nega teszt, de csak kedden kaptam időpontot uh-ra.

Kíváncsi vagyok, kinek, mennyit késett, és a tesztje nem mutatta, uh-n viszont kiderült, mégis ott a baba.


2010. jan. 14. 06:25
 1/3 anonim válasza:
Ha még csak egy hete késik ,az sem biztos,hogy az ultrahang kimutatja.Én mostanra már legalágg 5 tesztet csináltam volna.Te mennyit?Ha ccsak egyet,mindenképp ismételd meg,mert még lehet.hogy nem volt elég hcg a vizeletedben.Egyébként a mindjárt megjön érzés is utalhat terhességre,nekem is így volt.
2010. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon remélem, hogy ott a pici, és te leszel a kivétel, aki erősíti a szabályt. Nekem is így volt, kétszer egymás után. Ott is volt egy felritkulás az uh-on, ahol beágyazódott a pici - majd egy héttel később már nem volt ott. Felszívódott a szövetek között, mindkét esetben, pedig labor pozitív tesztem is volt már másodszorra. Kiderült a magas tesztoszteronszintem a vizsgálatokat követően, majd a cisztáim, végül inzulinrezisztencia, így kimondták: Pco. Most kezelnek,és talán később sikerrel járunk. Kívánom, hogy neked késői peteérésed, alacsony hcg-d, vagy hibás teszted legyen... és egészséges pici babád szülessen! Írd majd meg, mi történt veled az ultrahangon!
2010. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 hetet késet, tesztek negatívok voltak, doki uhon azt mondta még nem biztos egyik sem. 2 hét után megjött :-( én is remélem h. neked nem igy lesz.
2010. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!