Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriell teszt mennyire...

Gabriell teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Csapott már be valakit ez a teszt?


Engem a Medilab már igen nem is egysezr. Ezért nem hiszek ennek sem nagyon :(


Hajnalba 3 körül csináltam meg a Gabriell tesztet, kb. 2-3 percet ha várhattam nem jött elő semmi igy mentem aludni.

Most reggel viszont természetes fénynél ott a második csik bár nagyon halványan.


Ez most mi lehet?

Van mág 2 gyermekem. És igen zürös volt most ez a ciklusom .


2014. aug. 15. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor mutatott pozitivat amikor terhes voltam. Mindig ezt vettem. Ha nem voktam terhes sose jott ki idon tul sem semmilyen csik.

Amikor az voltam ugy jott ki a masodik csik ahogy szivodott fel a pisi rajta. Egyertelmu volt.

Sokaktol olvastam mar itt h ahanyszor idon tul lett pozitiv az mindig terhesseg volt. 3 korul miert csinaltad a tesztet? Miert nem vartad meg a reggelt? Szerintem ismeteld meg mindenkepp!

2014. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor mutatott pozit mikor terhes voltam. Az x-epil hatalmas pozit mutatott, a gabriel ugyanakkor halványat. Szóval nekem csak annyi a bajom vele, h lehetne erõsebb a csík, ha baba van.
2014. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer használtam ezt a tesztet, erős pozitív volt, és tényleg terhes voltam.
2014. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil az ami vagy hibás,vagy becsapott.
2014. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megbízható.
2014. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


azért teszteltem mert nagylányom felébredt pisilni, kijöttem vele nekem is kellett. igy gondoltam megcsinálom mert ha reggel csináltam volna már a fiam is ébren és nem biztos h hagyott volna a wc-re menni :) 1,5 éves és nagyon Anyás :)


Hüha akkor lehet jön a 3. babó? :) :( Szeretnék de még nem most hogy őszinte legyek.


2 hete volt az esküvőnk 10 év után apával. gyógyszert szedek :( ott 2 szem maradt ki az esküvői előkészületek és esküvő miatt. az a két nap nem is voltunk együtt. viszont előtte csürötökön igen. (Tehát csüt., együtt voltunk ott még bevettem a gyügystert este, de péntek szombat már nem vettem be majd vas. ismét bevettem),


Erre hétfőn elkezdett megjönni pedig voltmég 2 szem gyogyszerem. és egész 1 hétig tarott.voltak napok mig szinte semmi nem jött volt ez az 1 hét alatt mikor 2-3 tampont is elhasználtam de nem volt vészes amúgy. 5 napja szurkálás néha meg erősebb fájdalom van a jobb oldali petefékszemnél ami kihat időként a derekamra és a lábamra is. de ez is leginkább este jön elő vagy ha lepihenek. de nem minden nap ez sem. gondoltam én már petefészek gyulladásra, cisztára :( de először a terhességet akartam kizárni, de most már nem tudom milehet.


hétfőn megyek uh-ra

2014. aug. 15. 08:18
 7/7 A kérdező kommentje:
2 érett tüsző ami nem repedt meg és az fáj azt mondta a dr.nő. elvileg köv. ciklusnál felszívódik
2014. aug. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!