Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed vizeletsugaras teszt...

Romed vizeletsugaras teszt megbizhato? Kep lent.

Figyelt kérdés
Ezt [link] a patikaban.nagyon halvanyan mintha lenne ott valami.
2014. jún. 3. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hány napod van még menzeszig?

Sajnos nem látom :( szerintem próbálj ki egy másikat,pl xepil nagyon jó,és 2 db egy csomagban

Drukkolok!

2014. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsi.helyesbitek.

Ezt a tesztett adtak a patikaban.

2014. jún. 3. 14:18
 3/12 A kérdező kommentje:

Mar kesik nyolc napja.27- en kellet volna megjonie.

Igy mar gondolom kizarhatom a terheseget?

2014. jún. 3. 14:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is látok ott halványan!!üdv egy 20 hetes kismama
2014. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én nem látok ezen semmit. 8 nap késés után pedig már nagyon erős csíknak kellene lennie, nem halványnak (bár ezen az sincs). Csinálj szerintem még egy más fajta tesztet a biztonság kedvéért, de ez alapján nem hinném, hogy terhes vagy.
2014. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom hogy nyolc nap kesesnel mar illene kimutatnia.
2014. jún. 3. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges szétszedni, nem is értem miért teszik ezt. Ennyi idővel már nagyon erősnek kellene lenni. Ezen a teszten semmit nem látok, csak egy negatívat sajnos. :(
2014. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem látok másik csíkot. nekem 7nap késés után jött meg és előtte én is negatívot teszteltem :( de próbálj meg egy másik tesztet ha gondolod.
2014. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem látok semmit a teszteden,de annak idején nekem 6 napos késésnél full negatív volt a tesztem és majd csak 10 napos késésnél volt nagyon halvány pozitív,mert kései peteérésem volt.

Szóval ha neked sem középidőben volt a peteérésed akkor lehet hogy még azért negatív.

Drukkolok :)

2014. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4 vagyok Elnézést kérek igazatok van ,jobban megnéztem én is és tényleg nincs ott még egy csík!

Bocsánat a félrevezetésért!!

szép estét ne keseredj majd legközelebb összejön semmi nincs veszve

2014. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!