Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikátok van a...

Milyen praktikátok van a menses előtti pár napos barnázásra? Bevált módszerek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is küszködök, de gyanítom, h ehhez doki kell! A praktika ezen nem segít!
2010. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az előbb jöttem haza a nőgyógyásztól, mert ugyan ez a gondom van. Azt mondta, hogy ez hormon gond, le is kérte az összes létező hormont ami vérben megtalálható. Kíváncsi leszek az eredményre, de azt mondta, hogy ez nem normális dolog. Nekem az a bajom, hogy utána erősen vérzek, és tenyérnyi alvadt darabok jönnek belőlem, ez is hormonális probléma azt mondta, de kaptam ergam cseppet, és dicynone tablettát erre a gondomra. Mindenképpen keress fel te is egy orvost!
2010. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, bocsi a szó ismétlésekért, de nagyon gyorsan írok....
2010. jan. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mensi előtt 1-2,de olyan is,hogy 3-4 napig barnázgatás. Nálam kiderült,hogy a pogeszteron szintem nem jó és sárgatest elégtelenségem is van. 3 hónapja szedek gyógyszereket és azóta csak egyszer volt egy nap barnázás mensi előtt. Akinek ilyen van,én azt mondom menjen dokihoz vele hormonvizsgálatra. Ha anno az első dokim megnézte volna nem kellett volna várni egy évet a kezeléssel.
2010. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
12.26-os,köszi a választ.Te milyen gyógyszert szedsz?Mit adott rá a doki?
2010. jan. 14. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
12.26-os vagyok. Bromocriptint szedek napi 2 szemet és mellette most clostyt és ultrogestant,de ez mindenkinél más. Menj el laborra és a doki biztosra megmondja,hogy nálad mi a helyzet. Sok sikert!
2010. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg menzi után van ovulációig. Szerintetek?

A kérdésre válaszolva: azt olvastam, sokaknak bevált a problémádra a barátcserje.

2010. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia tapasztalat nekem bevált a barátcserje , én mindig barnáztam de amiota szedem rendes vérzésel kezdek és azzal is fejezem be!!!!
2010. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is szoktam barnázgatni mensi előtt 1-2 nappal, sőt szex utáni pecsételés is előfordul ilyenkor. Voltam dokinál, alapos kivizsgálás, hormon nézés. Semmi bajom. Azt mondták ne foglalkozzak vele, van ilyen.

2010. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nahát, nekem is ezt mondták, de ezt én nem tartom normálisnak akkor se.
2010. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!