Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami jó (természetes)...

Van valami jó (természetes) praktikátok a menstruáció meghozatalára?

Figyelt kérdés

szeretném ha minél hamarabb megjönne a mensim (ne kérdezzétek miért, hosszú a történet). érzem is hogy meg fog jönni, már pici véres pöttyök is vannak, de azért ez még nem mensi.

Van valami olyan tornagyakorlat, gyógynövény, bármi ami 1-2 nappal előrébb hozza meg a mensit?

Köszönöm!


2010. ápr. 13. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Cickafark tea, vagy Aviva torna. Az Aviva-tornát le tudod tölteni a netről!
2010. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy jó kis szex :)
2010. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az aviva tényleg jó!
2010. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szexet mindjárt bevetem:)

az aviva tornagyakorlatokat nem sikerült letöltenem, be tudná valaki linkelni, hogy honnan tölthetném le?


Köszönöm!

2010. ápr. 13. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

*****

*****


menj rá ezekre és így töltsd le.

Ne fizess elő!


Rákattintasz az "ingyenes letöltés" gombra, aztán a "nem élek vele" gombra, aztán megjelenik a "letöltés indítás"a!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A cickafark teát ne!Nem hamarabb hozza,hanem később.Nekem 10 nappal eltolta a mensim :(
2010. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jaj, én ittam egy csésze cickafarkot! Remélem ennyitől még nem tolja el még jobban!

Szexeltünk is, aviva tornát is megcsináltam, most meg várok.... De egyelőre semmi

2010. ápr. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!