Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 hónap sikertelen próbálkozá...

11 hónap sikertelen próbálkozás után fog már a doki érdemben segíteni/vizsgálni?

Figyelt kérdés

Két hét múlva 35 leszek, 11 hónapja nem esem teherbe, pedig időben próbálkozunk mindig, ovutesztelek is, a ciklusom rendben, stb.

Már van egy fiunk (másfél éves), aki simán, elsőre fogant. Kétségbe vagyunk esve, lassan már olyan reménytelennek tűnik ez az egész hónapról hónapra.

Ma bejelentkeztem a dokimhoz. Ennyi idő után már segítenek, vagy ez még nem számít hosszú próbálkozásnak? Mik a tapasztalatok?


2010. jan. 14. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy év után hivatalosan. de úgyse tudja leellenőrizni, hogy mióta próbálkoztok. mondjál többet.
2010. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez az 1 hónap nem oszt nem szoroz, ha rendes orvosod van, biztosan segít. Ha minden rendben veled, akkor valószínű csak annyi a baj, hogy 35 vagy, ami persze ne úgy értsd, hogy baj, csak ilyenkor már előfordul, hogy hosszabb ideig tart a babaproject, de nem kell aggódnod, ha már van babád, teljesen egészséges vagy, semmi baj, egyszerűen csak várat magára a baba :)
2010. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

Remélem, hogy nincs baj, de (aki hasonló cipőben jár, tudja) így hónapról hónapra csalódni nagyon rossz.

Igen, tudom, hogy a korom nem éppen a legideálisabb, de így alakult. Remélem, tényleg csak ez a baj.

Várok még válaszokat, hátha valaki jár(t) hasonló cipőben.

2010. jan. 14. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Óó, dehogynem alkalmas. Te még csak 35 vagy. Hidd el nekem, akkor nincs semmi gond ebből, ha már van babád. Első gyerekkel sokkal nehezebben menne a teherbeesés. Nézd meg, van, aki 40 évesen szüli meg az elsőt, meg 43. Te még nagyon is időben vagy. Nehogy szomorkodj a korod miatt, teljesen jó időben vagy, fiatal vagy, van már babád :) Ez most egy picit hosszabb lesz, mert ugye előfordul, de nem fog ez évekig eltartani :):):) Fel a fejjel össze fog ez jönni :):) Szurkolok a babához :):):) és az is dicséretes, hogy nem lesz nagy korkülönbség a 2 gyermek között :):):) Nagyon szurkolok nektek :):) Utolsó válaszoló voltam :)
2010. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen szültem az elsőt és úgy gondolom simán beleférhet még második 40 éves koromig. Ne izguljatok, össze fog jönni, csak lehet h túl erősen görcsöltök rajta. Még jővőre sem lesztek le késve semmiről....És igen, ennyi idő után már segítenek, ha más nem megnézik UH-on h alakul a peteérés és kijelölik a szivecskés-szerelmes napokat, esetleg lesz tűszörrepesztő injekció. Szval nem szabad görcsölni, még egyáltalán nem vagy öreg:-)
2010. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon aranyosak vagytok, köszönöm:)!
2010. jan. 14. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! De jó ezeket a válaszokat olvasnom. Én 32 vagyok és 18 hója nem jön a baba. Mára nem várom, kicsit fel dobódtam , még ha meg is jön akkor sem fogok keseregni. Puszi nektek!
2010. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja a kérdezőnek! Mondj legalább 2 évet. akkor mindent bele adnak a vizsgálatokba.
2010. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Örülök, hogy téged is sikerült vidámmá tennünk :):)
2010. jan. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi 7 éve probálkoztunk a babával a régi orvosom ( akit azota már régen lecseréltem) nem igazán tudott mit kezdeni velem. egy éve orvost váltottam aki kideritette hogy pcos vagyok és az lehet a gond illetve a sok stresszelés. március ota merckformint szedtem és augusztustol 3 honapig clostibegytet és most 14 hetes terhes vagyok!!! mellette még cukorbeteg és magas vérnyomásos is!! de minden rendben van a babámmal csak sokkal jobban kell figyelnem magamra!! tehát fel a fejjel ne keseredj el biztos hogy nektek is sikerülni fog csak ne "görcsöljetek" rá annyira! ja és 36 multam oktoberben valoszinüleg pont a szülinapomon estem teherbe!! sok sikert kivánok nektek szoritok hogy mielöbb sikerüljön!!!!!
2010. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!