Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megváltozhat a hüvely pH-ja...

Megváltozhat a hüvely pH-ja annyira az intim mosakodótól, hogy nehezítse a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez hülyeség, csak olvastam valahol, de szerintem talán van benne logika. Teherbeesésnél elvileg nem mindegy, hogy milyen a hüvely pH-ja, ezek az intim mosakodók pedig befolyásolják a kémhatását. Lehet ebben valami igazság?
2014. aug. 15. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Gondolj bele, meddig "tolod fel" azt az intim mosakodót?

A pénisz a méhszájig is majdnem hogy felér, néha hozzá is ér, és onnan lövell befelé a sperma.

2014. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az intim mosakodót semeddig nem "tolom fel", mivel külsőleg kell használni :D

De már orvosoktól is hallottam, hogy ennek ellenére képes megváltoztatni, felborítani a természetes kémhatást odalent, ezért pl. aki amúgy is fogékonyabb a fertőzésekre, annál a mosakodók hatására még gyakrabban jöhet ki hüvelygomba vagy bármi, mert megöli a természetes baktériumflórát. A teherbeesés szempontjából viszont sokat számít, hogy az rendben van-e, ezért is gondoltam, hogy lehet ebben valami.

2014. aug. 15. 23:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Az intim mosakodó éppen azért lett kitalálva, hogy ugyanolyan legyen a ph-ja, mint a hüvelyé. Akkor borítod fel a kémhatást és akkor lesz hüvelygombád, ha normál tusfürdőt használsz. Bár szerintem akkkor sem, de elvileg így működik, a teherbeesést nem befolyásolhatja.
2014. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pont ezért írtam, hogy "meddig tolod fel"... :)

Ha nem jön a baba, akkor máshol érdemes keresni az okot.

2014. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásosak a vélemények arról, hogy jó-e ilyet használni vagy nem. Teli a net olyan cikkekkel, hogy miért ártalmas, miért nem javasolt használni, hogyan borítja föl a dolgokat. Ennek ellenére sokan vannak azon a véleményen, hogy jó és kell. Én is használok ilyet egyébként, de elgondolkodtam, hogy teszek egy próbát az elhagyásával, hátha.
2014. aug. 15. 23:44
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem csípett a tusfürdő és egyéb szappanok odalenn.

Amióta intim mosakodót használok, azóta nincs ilyen gondom.

Elég érzékeny is vagyok, de nem szaporodott a gombás fertőzéseim száma. Kb 2-3 évente egyszer fordul elő.

3 tervezett gyermekünk van, elsőre összejöttek.

2014. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk az elég szomorú, hogy az intim mosakodókba is beletettek illatanyagot. Pl. évekig használtam egyet, de le kellett váltani emiatt, mert "megújították". (Lactacid volt)
2014. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából nekem soha semmi panaszom nem volt az alsó fertályon felfázáson kívül, tökéletesen megfelelt a tusfürdő is, csak pár hónapja olyan "miért ne" alapon elkezdtem használni. Viszont, lehet csak véletlen, de januárban első próbálkozásra terhes lettem, ráadásul kétpetéjű ikrekkel, csak sajnos elhalt a terhességem. 4 hónapja próbálkozunk újra, de nem jön össze, semmi bajom nincsen, ami ezt indokolná. Elkezdtem gondolkodni, hogy most vajon mit csinálok másképp, mint akkor, és az egyetlen különbség, hogy akkor nem használtam ilyet, mióta újra próbálkozunk viszont folyamatosan használtam. Rákerestem, és találtam is erről cikkeket. Ezért gondoltam, hogy megpróbálkozom az elhagyásával.
2014. aug. 15. 23:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom a piciket, részvétem.

Ha ez megnyugtatja a lelked, akkor nyugodtan hagyd el, bár én nem gondolom, hogy lenne összefüggés, inkább csak véletlen egybeesés lehet.

Kívánok mielőbbi gyermekáldást!

2014. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy:)

Igazából szerintem is véletlen, nem nagyobhiszek benne, de nyilván mindent megprobal az ember ilyenkor, ami segíthet. Károm nem szarmazik belőle :)

2014. aug. 16. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!