Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanús menstruáció. Lehetek...

Gyanús menstruáció. Lehetek terhes? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elég rendszertelenek, nagyjából 37 naposak a ciklusaim. Legutóbb augusztus 11-én jött meg. Az első napon nagyon gyenge volt, kb. másfél tamponnyi, csak a higiénia miatt cseréltem gyakrabban. A második napon kicsivel több volt. A harmadik napra szinte teljesen elmúlt, csak kicsit "barnáztam". Ma már hányingerem volt és iszonyat gyenge voltam, és folyton éhes is vagyok az utóbbi napokban. Július vége felé volt peteérésem.

Lehet baba a dologban vagy csak szimpla hormonzavar?



2014. aug. 18. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem anno az orvosom azt mondta hogy ha 3napnál rövidebb és kevesebb a vérzés akkor elő fordulhat a terhesség. tesztelj egyet
2014. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2014. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem, még nem teszteltem. Félek az eredménytől, mármint a negatívtól.

2014. aug. 19. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy és barnáztál, valószínűleg hormonpótlást kell kapnod, tesztelj, mert ha van baba, akkor ezen múlhat hogy megmarad-e!!
2014. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!