Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
45-éves vagyok szeretnek új kapcsolatomból gyermeket.Szerintetek 24-naposak ciklusaim július 13.án volt a menstruációm 24.én és 25.én voltunk együtt mivel messze dolgozik.A teherbe esésem szerintem jó mert 27.én volt az avuláciom. Menstruációm megjött augusztus 6.án de csak barnáztam 2-nap 1-nap veres vizes válladékom volt , Tudom benne vagyok a korban ,de megváltoztam, nő a hasam fel vagyok puffadva,hányingerem is van melleimbe mintha tej ereszkedne,voltam nőgyógyasznal tegnap .Azt mondta nem vagyok terhes meg is hüvely ultrahangozott.Az endom 5mm-es Vv/Rv.R nagy tömött ut.afv-ben szabad körny.Vélemenyetek fontos!Menszeszem pontos mindig teherbe eshettem-e a 24-25.ei együttlétünk során és mikor csináljak tesztet? Eri

2014. aug. 14. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes
2014. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az endometrium mérete alapján nem hiszem, hogy terhesség lenne sajnos :(
2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 14. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Sovi a méhnyálkahártya sajnos. :(
2014. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy elmérte a doki. Ideális esetben. Akkor 27-i ovu mellett már ellőhetsz egy tesztet bőven. Én nem sok esélyt látok rá, de nagyon szorítok!!
2014. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm visszajelzéseiteket nagyon aranyosak vagytok velem .Mások azt mondtak kicsi az esélyem a teherbe esésre a korom miatt.Nem valószinű, de most is hányingerem van.
2014. aug. 14. 16:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Hátrahajolt méhem van, szóval a végbelemhez van gömbölyödve. De már van 3 gyermekem, a 3.al azt mondták, hogy miómám van és már 15 éves. Azt sem tudták megállapítani, hogy terhes vagyok, csak últrahangon 9hetesen. Tesztet a jövőhéten csinálok, majd írok.:)
2014. aug. 15. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező?

Mi lett azóta veled? Teszt?

2014. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia drága .Teszteltem de sajnos negatív volt Medi-lap volt a neve.Már az illattoktól is undorodom sokat alszom.Nem értem!A változókor nem ilyen tünetekkel jár!!Majd írok mi van velem ,ma megjött barna folyás borzasztóan görcsölök,nem is tudok aludni:{
2014. aug. 29. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!