Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztet csinálno...

Érdemes lenne tesztet csinálnom? Elég furiság van!

Figyelt kérdés

Mensi előtt mindig barnázom 4napig.14.napon volt az ovum.24.napon csak wc papíron volt cseppnek sem nevezhető barna,aztán 25.napon semmi,26.napon kb (bocsánat) köpésnek nevezhető vérzés,27.28.(ami ma van)pedig semmi!általában reggelre megszokott jönni,és a barnázás is barnázás mindig,nem ennyi csak!LH tesztet csináltam ma reggel,mivel azt hittem,hogy megjön,de azt csont nega!

Szerintetek?


2014. aug. 19. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy érdemes lenne még holnap reggel egyet ellőni. Ebből még bármi lehet. Lehet, hogy még nem mutatta ki, de azért ne éld bele magad nagyon. Szorítok :)
2014. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lh tesztet csináltam,nem hcgt.de pont ott a 2betűs (lh)szónál váltott új sorba,é szerintem átsiklottál rajta!:)
2014. aug. 19. 09:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de nálam is van mindig mensi elött barnázás, van hogy sok van hogy nagyon minimális de ez ( nálam legalább is) mindig a mensit jelzi és meg is jön! Egyetlen Egyszer volt hogy semmilyen barnázás nem volt és akkor voltam terhes! De kívánom hogy most nálad baba legyen csak azért írom ezt le neked mert tudom milyen mikor bele élem magam tök fölöslegesen valamibe és utána csalódok...
2014. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]



Igen,tudom,évek óta barnázom mensi előtt,de hidd el majd te is észreveszed,hogy más lesz!nekem ez lett a "most máshogy barnázomból"

2014. aug. 20. 15:59
 5/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm,hogy megosztottad a véleményed!:)
2014. aug. 20. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj de jóó még a hideg is kirázott :-). Még jó hogy nem vagyunk egyformák! :-). Nagyon sok boldogságot kívánok kedves kismama!!!
2014. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!:)
2014. aug. 21. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!