Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első Clostilos honap utan...

Első Clostilos honap utan nincs dominans tuszom, van meg remeny?

Figyelt kérdés

Valaki volt mar hasonlo helyzetben?

12dik ciklusnapomon nem latott 1 dominans tuszot sem, es azt mondta nincs ertelme 2 nap mulva visszamennem. Van meg kesobb eselyem? Gondolom minnel jobban telik az ido, annal kevesebb az eselyem.

Altalaban 4o naposak a ciklusaim. Verkepem jo, prolaktin szinten jo, nyalkahartya jo, de nincs tuszoeres.


2014. aug. 20. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én ezért kaptam merionalt,és azzal csodás peteérésem lett! Closty nem ért semmit..
2014. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

2x1-el szedtem es furcsa, hogy semmi :(

Azt a gyogyszert milyen mennyisegben szedted es hany mgos volt?

Lett belole vegul baba?

2014. aug. 20. 18:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Az injekció! 4 et kellett szúrnom!És kb. 5 nap múlva derül ki,hogy lett e baba!
2014. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Bocs, nem tudhattam.

Magadnak szurtad? Barki szurhatja maganak?

Drukkolok, hogy sikeruljon!

2014. aug. 20. 19:24
 5/20 anonim ***** válasza:
Magamnak,de van akinek doki adja be, nekem így kényelmesebb volt! Doki írta ki mert előzőleg nekem se volt domináns tüsző! Köszi a drukkot! :-)
2014. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Egeszsegugyis vagy?

Nyomon kovette a doki a tuszoerest? A repedes is megvolt? Lh tesztet csinaltal vagy a doki mondta hogy mikortol szamolhatsz ra?

2014. aug. 20. 19:52
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egészségügyis :) (bár már lassan...) csak megnéztem a youtube-n hogy kell :) igen uh-val követték, nekem inszeminációm volt!
2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kaptam ovitrelle-t tüszőrepedésre!
2014. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ebből még lehet dominàns tüsző!Én voltam 11 napon nem volt 13 napon azt mondta nem egyértelmű,de talán 1 növekedésnek indult,15 napon volt domináns tüsző.
2014. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Utolso: lett belole valami vegul? Marmint baba :)

2014. aug. 20. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!