Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ultrahangon 15 mm domináns...

Ultrahangon 15 mm domináns tüsző, majd két nap múlva megtörtént az ovuláció, mert az orvos nem látott semmit az ultrahangon. Szerintetek ez nem túl kicsi ez a petesejt méret?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve szeretnénk már kisbabát.

Hétfőn voltam dokinál és az ultrahangon látszott egy 15 mm tüsző. Most szerdán megint voltam akkor már nem látott semmit, azt mondta valószinűleg megtörtént az ovuláció.

Tegnap nyúlós, tojásfehérjeszerű nyákom volt. Lehet, hogy tegnap történt az ovuláció. Azt olvastam érdemes 2 naponta együtt lenni, hogy elég sperma tudjon addig termelődni, ezért vasárnap és kedden is együtt voltunk.

Szerintetek mennyi esélyem van a teherbeeséshez?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 14. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
egy egészséges párnál ha van is együttlét jókor akkor kb 20% az esélye a teherbeesésének. Én most vagyok az első clostilbegytes ciklusban és nekem a 11 napon volt 14mm-es valószinüleg holnap lesz ovum. Azt mondta az orvos ez megfelelő simán lehet belőle baba ha a többi dolog klappol.
2013. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem 13. napon volt 15 mm-es a tüsző. Megkérdeztem a dokit, hogy Ő mit gondol erről, azt mondta kicsit kicsi, de bizakodni kell. Sajnos nincs körülöttem senki olyan ember akitől tudnék kérdezni, vagy az élményeimet el tudnám mesélni, ezért irtam ide.

Reménykedhetünk tényleg csak hogy jókor voltunk együtt. Nagyon szeretnénk már kis babát.

A closty-ről pedig csak jókat hallottam. Neked is sok sikert hozzá. Mióta próbálkoztok?

2013. aug. 14. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Jókor voltatok együtt, és egy tüszőnek kb. 20 mm-esen illik megrepednie. 2 nap alatt nő kb. másfél centit, szóval ha jó esetben szerdán repedtél, akkor 16.5 mm lehetett. NEm nagy, de széles a skála, nekem pl. a 9. napon szokott lenni az ovum, ami papírforma szerint "lehetetlen". Szóval ha a nyákod jó volt, akkor valószínűleg megérett a tüsződ is mire kirepedt :-) Sok sikert, és mielőbbi zebrásodást! :-)
2013. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szerdán repedt meg,hanem kedden, mert kedden éreztem, és ma voltam dokinál (szerdán :) ) és ma már nem látott semmit. Nagyon kiváncsi vagyok hogy mi lesz, már nagyon vágyunk egy babóra.

Köszönöm szépen! :)

2013. aug. 14. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett a dologból?Összejött a baba?
2013. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
?
2016. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!