Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hetesen ha vmi gond lenne...

7. hetesen ha vmi gond lenne a babaval akkor lenne lathato jele?

Figyelt kérdés
Elment,felszivodott...stb!Annyi rosszat olvasok es aggodom!
2014. aug. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. Nekem nem volt se vérzés, se görcs. A 6. héten még minden rendben volt. Azután a 10. héten már műtöttek... és a tüneteim is megvoltak mág egy ideig a műtét után is, mert ugye a HCG lassabban ürül ki.

De! Ha baj van, azt legtöbb esetben szokta jelezni valami: vérzés, pecsételés, görcs...

Aggódni persze, h aggódsz. Ez természetes, de többet úgysem tudsz csinálni mint bizakodni, hogy minden rendben lesz.

2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én is itt vagyok fórumon,és sok rosszat olvasok,de ne olvass fórumot:) Na ez ellentmondásos lett kicsit:)

sokkal többen vannak akik leírják a rossz élményüket,tapasztalataikat!! Mert több kérdés van abból,hogy milyen Rossz tapasztalataitok vannak,v elhalt a magzat és így tovább. Nem nagyon akad pl olyan kérdés, hogy nektek is olyan csodás és probléma mentes a terhességetek mint nekem?! Vagy hogy nektek is ilyen tökéletesek lettek az adataitok?! A híradóba sem azt mondják be hogy x-y-on repülőgép sikeresen leszált,hanem azt, hogy ez és ez itt és itt lezuhant és 30 meg 40 halott:( Tele van a net halva született babákkal,meg betegekkel de ritkább az hogy mennyi gyönyörű és egészséges baba született! Persze,hogy az emberek,pláne a kismamák mostanában olyan parázósak hiszen mást sem hallani csak meghalt,felszívódott,vérzett,veszélyeztetett lett,kora szült,stb.. elnézést ha hosszúra sikeredett. Csak gondoltam,hogy pár pozitív gondolat menettel meg tudlak nyugtatni. A babád nem fog felszívódni,elhalni,szépen egészségesen fog megszületni:) Felesleges magunkat stresszezni addig míg nincs alapja, csak bevonzzuk a rosszat és kevésbé figyelünk a jóra!

Persze nem mondom én is szoktam aggódni,hiszem első kislányomat várom,de nem lehet egyszerűen úgy élni a mindennapjainkat, hogy na most baj van,vagy most vagy most.. Mert akkor tuti lesz valami! élj úgy, hogy nincs semmi baj,egészséges,szépen fejlődik és hamarosan itt fog mellettem szuszogni a kis drága:) És minden rendben lesz:)

boldog babavásárt minden kismamának:)

Üdv 23+4 hkm

2014. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :) igen en is probalok csak ezekre a jo dolgokra koncentralni,mert nem akarok rosszat magamnak se a babanak.Tudom,hogy termeszetes,hogy agodom,foleg az elozo rossz tapasztalat miatt.Nehez boldogan tekinteni ere az idoszakra,ha bennem van ez a kis felsz,de remelem h tovabb tudok rajta lendulni!Az elozo terhessegnel nekem volt pecseteles es halvanyodtak a tesztjeim!Remelem most is jelezne a testem,ha baj lenne...ami nem lesz :)
2014. aug. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!