Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pici has 24 hetesen, félek...

Pici has 24 hetesen, félek hogy valami gond van?

Figyelt kérdés
Akár kinek mondom hogy 24 hetes vagyok, senki nem hiszi el. Vagy azt mondják hogy azért mert nagyon vékony vagyok. Kislányt várok, a 19 hetes uh-on azt mondták a magzatvíz mennyisége normális és hogy " A lepény hátsó falon tapad jó helyen" mégis aggódom mert annyi szörnyűséget hallani :( Amúgy a pici nagyon aktív, sokat mozog és nagyon erőseket rúg. Megtudnátok nyugtatni kicsit?
2014. júl. 3. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
20 hetesen még csak annyi pocakom volt mintha fel lettem volna puffadva,olyan 30 hetesen volt már nyilvánvaló az állapotom mindenki számára.Vékony voltam,vagyok,lehet ezért.Teljesen egészséges kislányom született 3650g-mal.
2014. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2014. júl. 3. 10:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugi!


Első terhességemnél a 20. hétig a farmerjaim hordtam, amit normál esetben is. Aztán beindult a hasam a 28-30. hét körül, és hamarosan mindenki azt kezdte el kérdezgetni, hogy ikreket várok-e. Meg azt hitték, hogy 1 héten belül szülök...

2014. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se nagy a pocim,én 25hetes vagyok.
2014. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 22 hetes vagyok,de rajtam sem látszik.Mondjuk nekem mellső falon tapad a placenta és haránt fekvéses a pici.De nekem is mindenki azt mondta,hogy majd a 30. héten indul meg kb. :)
2014. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali.

Ez is befolyásolhatja,hogy kicsi vagy az nem befolyásol semmit?

2014. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rólam 32. héten mondták meg, hogy terhes vagyok. 38. héten szültem és alig volt pocak. Kislányom 3800 grammal született.
2014. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

húgomnak a 20as hetei végén látszott csak hogy terhes! addig egyáltalán még puffadtnak se látszott.

a kislánya 3200 gr születt:-)

2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, be fog indulni az a növekedés :) Vagy talán nem annyira, de az sem baj, semmit nem befolyásol.

Semekkora hasam nem volt 24 hetesen. 26 hetesen kezdett látszani valami, 29 hetesen meg már úgy néztem ki, mint aki mindenórás, és hát azóta is :))


34 hkm

2014. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!