Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor teszteljek?

Most akkor mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, hogy legkorábban a 12. napon érdemes először tesztelni, de nekem addigra már megjön. Már jó ideje figyelem a dolgokat (több éve várjuk a babát), és mindig 11 napos a luteális fázisom.

Ilyenkor mi van?

21. napo progeszteron: 30,16 - ez elvileg oké.


Aki hasonló cipőben jár(t), mikor próbálkozott a teszttel?

Vagy megvárjátok még tutira késik?

Sosem szerettem várni, szeretek tesztelni is, a csalódottság érzése már kb 1,5 éve megszűnt a negatív tesztek láttán.



2014. aug. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs csalódottság érzésed, akkor tesztelj, amikor jól esik :) De elvileg, ha megvárod, míg nem jön meg, akkor az már tuti....Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, szóval totál odavagyok és számolom a napokat, de elvileg csak jövő hét végén tesztelhetek...szóval addig megőrülök :D
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben észreveszed, hogy nem jött meg. Én egyébként most legutóbb a 9. DPO-n teszteltem 25-össel (nyilván) halványat.
2014. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!