Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33. napon vagyok. A mellem...

33. napon vagyok. A mellem iszonyatosan fáj, feszül. A mensi napján erős hasszúrkát éreztem, tegnap már csak néha-néha szúrt. A mai tesztem (első vizeletből) negatív. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 30 naposak, soha nem késik. A mellbimbóim állnak egyfolytában, kicsit fáj a derekam ma reggelre. A folyásom krémes fehér. Segítsetek!
2008. aug. 7. 06:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs otthon teszted, akkor amint nyit a patika, mégy és veszel egyet! :) Nagy a valószínüsége, hogy babás vagy, legalábbis minden tünet passzol! És légyszi, írd meg mi lett az eredmény! Ha már az enyém -, a más boldogságának hagy örüljek!! :) Puszi.

2008. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást. Vettem tesztet, hokbao reggel azzal kezdek. Megírom mi lett. Neked meg kitartást
2008. aug. 7. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Negatív. Erős barnázás. Meg fog jönni.
2008. aug. 8. 06:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Tudom milyen rossz érzés. Én most fogok menni vérvételre mert megbolondultak a hormonjaim, valószínüleg a prolaktin szintem magas, emiatt lehet nincs pé-m. Én most elkezdem inni a cickafark teát, meg a palástfüvet. Állítólag a cicka segiti a pé-t. Szorítok magunknak, hogy mihamarabb babásak legyünk! Próbáld egy kicsit elterelni a gondolataidat a babáról, tudom, ez nehéz, de foglald le magad valamivel! puszi
2008. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, mind a két választ én írtam! :)
2008. aug. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ezt már végképp nem értem. Reggel egy tisztaságbetétnyit barnáztam, azóta semmi. Most akkor mi legyen? Már belezavarodtam mindenbe
2008. aug. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!