Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek segített az ovuteszt...

Nektek segített az ovuteszt teherbe esni, mikor elkezdtétek használni?

Figyelt kérdés
4 hónapja nem esek teherbe, tudom, még nem nagy idő, de azért nem várnék éveket, ha nem muszáj. A barátnőm egy év sikertelenség után egyetlen egy alkalommal használt ovutesztet, akkor voltak együtt, mikor pozi lett, meg másnap, és egyből terhes lett. Arra gondoltam, kipróbálom én is, hátha nálam is nagyobb lesz a siker. Volt, akinek sok sikertelen hónap után ez segített?
2014. aug. 24. 14:19
 1/6 Bella169 ***** válasza:

Én próbáltam az ovutesztet és nem estem teherbe csak egy valag pénzt kidobtam rá, mivel nem állandó hosszú a ciklusom és egy csomag nem volt elég. Inkább azt a pénzt félreteszem és majd a babának veszek belőle valami szépet.

Olcsóbb megoldás az ébredési hőmérséklet mérése. Azzal is meg lehet állapítani, hogy mikor van ovu, én most ezzel és teákkal próbálkozom.

2014. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is változó, a 16-21. nap között bármikor lehet ovum, én éppen ezért gondoltam, hogy veszek tesztet. A hőmet mértem, de azzal az a gond, hogy abból ugye utólag látod, hogy mikor volt. Hát, előző hónapban pl. pont azt a két napot sikerült kihagyni, mikor a legtöbb esély lett volna, és korábban is volt erre példa.

Amúgy netről 3-4 ezerért lehet 25 darabosat rendelni, úgy meg nem vészes, a drogériások tényleg drágák, ott a 4-5 darabos 2-3 ezer pénz...

2014. aug. 24. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én netről rendelem, 50 darab kb. 5000 Ft, 1,5 éve használom és két csomag ment el... hónapra lebonta szinte semmi... Baba sajnos még nem sikerült, de ez nem az ovuteszt hibája. Hormonproblémák vannak, de így legalább tuti jókor (is) vagyunk együtt, megadva azt a pici esélyt, ami van.
2014. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, vesztenivalód nincs! Én is elkezdtem használni 3 sikertelen hónap után. Egyértelműen kiderült, mikor is van peteérésem, jó volt tudni. Ráadásul nekem meg extrém rövid ciklusaim voltak, már abban sem voltam biztos, van-e egyáltalán peteérésem. Volt. Végül a 7. hónapban sikerült a baba.
2014. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

próbáld ki hátha bejön, de hidd el ha nem használsz sincs semmi

én is kipróbáltam több hónapig, aztán abbahagytam és a második hónapban terhes lettem, a második nem ovutesztesben. Ezért mondom tök fölösleges dolog...... azzal is csak a rástresszelést segíted elő.

2014. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejött,első tesztelős honapban terhes maradtam,nekem később volt pé-m mint gondoltam, a 19.napon és erre csak teszteléssel jöttem rá,nállam a hőmérőzés nem volt jo mert nem minden reggel abban az időben keltem,több müszakban dolgoztam igy nem lett volna jo
2014. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!