Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babynél hogyan mondjam...

Első babynél hogyan mondjam el a páromnak, hogy Kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés
Nem a sablonos babacipős,vagy babybodys megoldás kellene...inkább különlegessé szeretném tenni,mint sablonossá. Kérlek segítsetek! :)
2014. aug. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Menjetek el stálni.. :)

Vagy főzzél finomat :-)

Vagy vidd be egy baba boltba.. Titokban ne mond hova mentek :-)


Amugy meg gratulálok!:)

Mikor derült ki?:)

2014. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
30%
Én képeslapot vennék, és odaadnám neki, hogy ez jött a mai postával: "Szia Apa, 2015. ....-án érkezem hozzád, vigyázz addig is Anyára!"
2014. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első,itt tettem fel először kérdést,hogy szellemcsík e vagy sem,mert még nem mertem elhinni. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. aug. 24. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves elsőnek még mindig,bocsi,hogy több részletbe. :)

18-án teszteltem a mensi késés 2. napján. Pozi lett feltettem a kérdésem ide,mert nemudtam eldönteni,hogy szellemcsík e vagy sem. Igazából még mindig hihetetlen. :) Nem élünk együtt,csak találkozgatunk. A szüleim eléggé ellenzik a kapcsolatom Vele,de érzem,hogy Ő az akire vártam. Terveztük június óta :) Hamar jött,mert úgylátszik érzi,hogy jó helyre jön és várjuk. :) Ezért szeretném különlegessé tenni. :)

2014. aug. 24. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Rajzolj a hasadra :)

Vacsi, és add át becsomagolva terhességi tesztet :)

Én Apukámnak adtam és azt hitte, hogy vércukormérő :D :D

Azóta is emlegeti a család :)


Nem nagyon tudok tippet adni, mert én mindháromnál a férjemmel együtt csináltuk a tesztet. Abból a részéből sem akart kimaradni <3

Tervezett babák voltak, ő mindig hamarabb érdeklődött, hogy megjött-e már,mint esedékes lett volna :)

Nekünk ez így nagyon jó volt. :)

2014. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Mintha magamat olvasnam egy evvel ezelott:-)mi sem eltunk egyutt csak talalkozgattunk.18ev korkulonbseg...elso honapban osstejott a baba.tegnap volt fel eves a kisfiunk.igazi szerelembaba:-)latszik is rajta kis mosolyalbum:-)mi egyutt teszteltunk ugyh nem volt mit elmondani:-)de en tudtam ereztem elotte:-)sok boldogsagot nektek!:-)
2014. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: bocs az off-ért, de megkérdezhetném, hogy mit éreztél? Mármint testi dolgokat éreztél (ezekre lennék kiváncsi) vagy csak lélekben érezted, hogy anya vagy? :)


Kérdező: én pár nap múlva tesztelek, de figyelem a kérdésed, mert még én sem tudom, hogy fogom előadni, de valami nagyobb dolgot szeretnék én is :)

2014. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én átkötottem a hasam egy szalaggal 😊 Mondtam neki, hogy van egy meglepetésem, keresse meg.... Amikor leesett neki, hogy vetkőztetnie kell, akkor találta meg a hasamon a masnira kotott szalagot. Agyon szeretgetett érte.
2014. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!