Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tényleg pozitív?...

Ez lehet tényleg pozitív? Vagy becsapós?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy x-epil tesztet, amit totál negatívnak láttam, egy olyan enyhe halvány derengő kis valamit láttam csak, amire közöltem, hogy csak a képzeletem műve. De csak nem hagyott nyugodni a dolog, lefényképeztem, és képen tök kivehető második vonalka van :O szabad szemmel meg még mindig hol látom, hol nem. Mi a véleményetek? Fordítva szokott lenni a kérdésekben, hogy "én látom, de képen nem látszik". Furcsa... help :D
2014. aug. 25. 13:08
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
[link] az elobb tettem fel kerdest ezzel kapcsolatban is, csak arra nem nagyon jott valasz :)
2014. aug. 25. 13:41
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon biztató görbe, kívánom, hogy babás légy!
2014. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! Nagyon nagyon remenykedem :)
2014. aug. 25. 13:48
 14/30 anonim ***** válasza:

akkor körülbelül hétvégére nem várod igaz?

én se kívácsileszek hogy meg e jön vagy nem drukolok neked:)

2014. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

eza multhavi görbém pedig reméltem hogy sikerült és mégse

[link]

2014. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Sajnalom :( hat igen, persze, benne van a pakliban, de a remeny hal meg utoljara ugyebar :) koszonom a drukkokat, nagyon aranyosak vagytok :)
2014. aug. 25. 14:07
 17/30 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az X-epillel volt ilyen nagyon halvány 2. csíkos tapasztalatom. Nálam azt jelentette a fogantatás után kb. 4-5 héttel, hogy van HCG a szervezetemben, csak sajnos nagyon alacsony volt. Ezt véreredmény is igazolta. Pár nap múlva erősebbnek kell lennie a csíknak! Addig kitartás!:)Kívánom, hogy baba legyen:)
2014. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
szerintem esélyes hogy pozi. nem nagyítóval kell keresni. de inkább tesztelj pár nap múlva hátha erősödik. :)
2014. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Koszonom, mindenkepp tesztelek meg par nap mulva, csak gyozzem kivarni ;)
2014. aug. 25. 19:21
 20/30 anonim ***** válasza:
és amugy valami tünet jó tudom korán van de a teszthez is az volt cicko fájás vagy valami?
2014. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!