Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tényleg pozitív?...

Ez lehet tényleg pozitív? Vagy becsapós?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam egy x-epil tesztet, amit totál negatívnak láttam, egy olyan enyhe halvány derengő kis valamit láttam csak, amire közöltem, hogy csak a képzeletem műve. De csak nem hagyott nyugodni a dolog, lefényképeztem, és képen tök kivehető második vonalka van :O szabad szemmel meg még mindig hol látom, hol nem. Mi a véleményetek? Fordítva szokott lenni a kérdésekben, hogy "én látom, de képen nem látszik". Furcsa... help :D
2014. aug. 25. 13:08
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem igazan... enyhe szurkalasok, de ez maskor is elo szokott fordulni. Talan annyi, hogy gyengenek erzem magam napok ota, mintha lazas lennek, de mostanaban nem alszom valami jol, szoval ezt inkabb tulajdonitanam annak, mint terhes tunetnek. Szoval semmi extra... de az nyugtat, hogy sokkal gyakoribb az, hogy ilyenkor meg nem ereznek semmit, mint az ellenkezoje :)))
2014. aug. 26. 08:38
 22/30 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz leg közeleb? remélem megirod hogy mia helyzet.
2014. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Szia! Koszonom, hogy erdeklodsz, aranyos vagy :) meg szeretnek varni par napot, bar nem tudom, sikerul-e turelmesnek lenni, de ez a terv :D tegnap leesett a hom egy kicsit, amitol valosagos sokkot kaptam, foleg, hogy nekem menzi elott sose, csak mindig a verzes 1 napja utan kezd lemenni. Pici gorcsok is vannak, ugyhogy eppen kezdtem feladni, de ma megint fent van a hom, meg raadasul egy tizeddel tobb is, mint az eddig mert maximum :) talan van remeny :) majd irok, ha van fejlemeny :)
2014. aug. 27. 07:00
 24/30 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozit teszteltem :)))))) nagyon boldog vagyok :))))
2014. aug. 30. 12:29
 25/30 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!


Boldog babavárást!!! :)

2014. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. szept. 1. 19:39
 27/30 rejtjel ***** válasza:
Én pedig tévedtem, de jó, hogy tévedtem! Gratulálok, boldog babavárást kívánok!
2014. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nagyon edesek vagytok! Erosodott picit a tesztem, ket egyertelmu pozitiv utan ket nap mulva negativ majd menzi :( doki szerint nem tapadt meg :( nehez volt feldolgozni, de mar csak elore nezek, es bizom benne, hogy jovo honap elejen mar jobban alakulnak a dolgok :)
2014. szept. 11. 18:03
 29/30 anonim ***** válasza:
Szia, 17-es vagyok. Nagyon sajnálom!:( Nem tudom, hány éves vagy, de javasolt az orvos hormonvizsgálatot? Ha még bőven van időd, azaz nem vagy 40 körüli, mint én:), akkor ha elfogadsz egy javaslatot, menj el AVIVA tornára. Én elkezdtem, ezen ne múljon, viszont hamar kiderült, nem tudni miért lett korai vetélés a terhességemből, mert a hormon leletem állítólag ritka jó eredményt mutatott. Az AVIVA szépen helyre tud tenni sok mindent, ha van mit helyretenni. Ha más nem, a mozgás miatt is jó. Persze, ez csak egy ötlet. Ha még fiatal vagy, akkor ne csüggedj, lesz hamarosan baba:)Próbáld meg úgy felfogni, hogy oka volt annak, ami történt, akár az, hogy szépen kitisztulsz mire itt az idő, hogy jöjjön az a lelkecske.
2014. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon kedves vagy :) 23 vagyok, nem aggodom, boven van meg idom babasodni :) a dokim azt mondta, hogy ilyen sokkal tobbszor elofordul, mint hinnem, csak legtobbszor nem is tudnak rola a nok. Azt tanacsolta, ne tesztelgessek orult modon, varjam meg, mig kesik par napot, es csakis akkor. Rakerdeztem, hogy kell-e valami hormonvizsgalat, de azt mondta, hogy nem valoszinu, hogy barmi bajom lenne, egyszeruen a baba nem lett volna egeszseges, es a szervezetem kiszelektalta. Ez eleg brutalisan hangzik :/ szoval probalkozunk tovabb, szedek vitamint, az aviva tornanak pedig utana nezek. Hallottam mar rola, de nem tudom, pontosan milyen :)
2014. szept. 13. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!