Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki mára, vagy...

Van olyan aki mára, vagy holnapra nem várja? :-) B. N.

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 27. ciklusnap és 27-32 naposak a ciklusaim. Most kb. 21. napon volt peteérés. Így ma még egyáltalán nem számítok mensire. Jópár hónapja próbálkozunk már.
2014. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na szuper,akkor drukkolok!! :-) Nekem 27.ciklusnap szintén,de 27-28 napos a ciklusom általában.:-)
2014. aug. 26. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
És holnap már tesztelsz? Én péntek reggelre tervezem, ha addig nem kezdek el barnázni.
2014. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem még nem tesztelek,teszthez legközelebb péntek,vagy jövő hétfőn jutok. Ha késik több napot,csak akkor tesztelek,így még nem,ez korai,még bármi lehet,igaz már igyis elég jól beleéltem magam,de ennél jobban nem szeretném,nehogy csalódjak. Meg ha egy 3 napot késik,akkor azért már elkezdek mégjobban reménykedni,hisz általában pontos a 27-28 nap,és inkább elöbb jött meg eddig,mint később.Így még a péntek is messze van,gondolom neked is:-) Ugy értem,hogy minél jobban várod,annál kevésbé telik,legalábbis én igy érzem :-/
2014. aug. 26. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!