Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy nem vagyok...

Lehetséges hogy nem vagyok terhes? Vagy most mi van? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Július 20-án jött meg az utolsó menstruációm múlt hét csütörtökön csináltam egy terhességi tesztet ami pozitív lett. Nagy öröm stb. Pár napja elkezdett viszketni a szeméremajkam gondoltam valami gombás fertőzés lehet vagy ilyesmi. Ma elmentem dokihoz mondtam neki hogy mi a helyzet azt mondta először foglalkozzunk csak a terhességgel és majd utána a többi. Megnézett sima uh-on azt mondta nem lát terhességet. Ezt írta a papíromra: Szokványosnál nagyobb, puhább uterus szabad környezetben. Az uterusban az endometrium vastagabb 10 mm-es de egyéb terhességre utaló jel nem látható.

Akkor most mi van lehet hogy nem vagyok terhes vagy még korai volt a sima uh? Péntekre visszarendelt egy másik rendelőbe ahol van hüvelyi uh. meg kért reggeli vizeletet és terhességi tesztet. Járt már valaki így?



2014. aug. 26. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem értek hozzá, de 12. hétig azért használják a hüvelyi uh-t mert a másikon nemsok mindent látni.

A puha még terhességre utal. Simán lehetsz terhes.

2014. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit irtal, abbol en azt ertelmezem, hogy a dokinak helyben nem volt huvelyi csak hasi uh-ja, amivel ilyenkor meg szinte kizart, hogy barmit is lasson, de megnezett azert hasival is, hogy mi a helyzet, es behivott kesobbre huvelyi uh-ra. Ez nem jelenti, hogy nem vagy terhes :) nyugi :)
2014. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csak tényleg nagyon ideges vagyok. Nagyon szeretném ha itt lenne a tesó a pocakomban. A kisfiamnál még nem volt ilyen hogy hüvelyi ultrahang bár igaz hogy ővele 1 héttel később mentem mint most és akkor már a hasi is kimutatta.
2014. aug. 26. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Attòl is függ a hasi milyen érzékenységű,nekem hasin is látszott 4 hetesen :) Meg attól is függ az orvos mennyire kitartóan keresi ;)


Megnagyobbodott felpuhult méh terhességre utal.

Bízom benne hogy ott van csak pici :)

2014. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a ciklus végén estél teherbe, akkor simán lehet, hogy még nem látható a terhesség. A pozitív teszt nem csal és meg is jönne már a menstruációd ha nem lenne semmi szerintem.
2014. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!