Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most elöször voltam együtt a...

Most elöször voltam együtt a barátommal védekeztünk a gumit mindig ellenöriztük s nem szakadt el merakkr ugye kifolyt volna belöle a sprema. Nem bennem ment el. 3 napja még késik lehet az idegességtöl v attol h most elször voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Félek!
2008. aug. 7. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az idegeskedéstől késik, de ha ennyire aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet (az már ilyenkor megmutatja az "igazságot").
2008. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak rágörcsölsz és amiatt.Nyugi pár nap és megjön, csak ne izgulj:)
2008. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az elsőnél nekem is ez olt. nyugodj meg vegyél egy tesztet és első vizeletből reggel tesztelj.A hormonokat az első mindig felborítja. nyugodj meg és meg fog jönni. Főleg ha nem benned ment el. :)
2008. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!