Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy érzem babát várok! Szept.5...

Úgy érzem babát várok! Szept.5-én kellene megjönnie a menzeszemnek.4-5 napja iszonyatosan feszül a mellem, állandóan éhes vagyok, fáradt, hirtelen rám tör az álmosság, hasszurkálás, enyhe görcsszerűség van? Többi lent olvasható?

Figyelt kérdés
Megmasszíroztam a mellemet, mert már nagyon fájt, gondoltam hátha segít valamit, és előtejszerű folyadék jött mind a két mellemből? Ez menstruációkor ugye nem megszokott? Ezek szerint tényleg terhes lehetek, ez már tényleg teljesen arra utaló jel, igaz? :)
2014. aug. 28. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeptember 5.-én kell megjönnie . Nem értem hogy lehetséges hogy előzejed van..

De attól még lehetsz terhes de az fura... :)

2014. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél is így volt, de kíváncsi vagyok mások véleményére is, h volt-e mással is így...
2014. aug. 28. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 20 heten kezdett el jönni előtej. Addig nem pláne a nemvàrt elott .

De ha neked igy volt az előző terhességednél is akkor lehetséges :) 1-es voltam :)

2014. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szivárgott, csak egy-két cseppet láttam gyöngyözni ahogy masszíroztam.
2014. aug. 28. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
hormon zavarnál elöfordul nekem azt mondta a nögyogyászom.
2014. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában a magasabb prolaktin szint okozza a mell váladékozását, ha viszont ez a szint magasabb problémát okoz a teherbeesésnél. Gyógyszeres kezelés szükséges ilyen esetben. Ha nem vagy kismama menj el hormonsort nézetni.
2014. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!