Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Tehát elkezdtem inni a cickafark teát, és szedem a barátcserje kapszulát. Mennyi ideig igyam/szedjem ezeket?

Figyelt kérdés
És mikor kezdjem el inni a palástfű teát?
2014. aug. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd!Total osszezavarja a ciklust!Es sosem tudni mikor van pontosan peteeres es nem e atasz vele.Nekem total osszezavart mindent!Alig jon meg kb es ettol csak ugy omlott belolem.De amugy 14napig cickafark utana avval leallni es tovabbi 14nap baratcserje!ezt igy kell minden honapba!
2014. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak cickafarkot és palástfüvet ittam, elsőt a ciklus első, másodikat a második felében. Nagyon jó volt.

A barátcserje kimaradt, de szerintem nem is kell egyszerre minden. Próbáld ki, neked mi válik be apránként.

2014. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
veszel fű formájában citromfüvet, kamillavirágot, körömvirágot, orbáncfüvet, cickafarkot, palástfüvet, és az utolsó kettő kivételével egy nagy műanyag tálba teszel mindegyikből 30 teáskanálnyit, összekevered, majd 2 részre osztod. Az egyik részbe teszel cickafarkat, a másikba palástfüvet. A cickafarkos teát a ciklus első felében igyad, a ciklus második felében pedig a palástfüveset. A lényeg, hogy üresen idd!!!
2014. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!