Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark + palástfű és még...

Cickafark + palástfű és még plusz barátcserje mehet együtt vagy így már sok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy cickafark és palástfű teát igyak, vagy barátcserjét szedjek. Lehet ezeket együtt is?

Endrokrinológusnál voltam. A pajzsmirigyem minimálisan, de alulműködik 3,04 az értékem. A leleteim korai petefészek kimerülésre utalnak, ultrahangra kell majd mennem, de már csak jövőre tudok. Azt tudom, hogy a cickafark és a palástfű segíti a peteérést és a beágyazódást. A barátcserjéről viszont azt olvastam, hogy szabályozza a pajzsmirigy alulműködést, így azt is jó lenne szednem... Szerintetek? Szedte ezt már valaki így együtt? Bevált?



2012. dec. 14. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igy szedtem/ittam ezeket:) elso homapban sikerult, elotte 7 honapig nem. Szoval hajra!!:))))

38+5 hkm

2012. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Mara Acoma ***** válasza:

Ma teszteltem halvány pozit, első teázós+barátcserjés hónap! 2 éve várunk a babára!

Szóval én ajánlom nagyon, pedig nem hittem benne :))

2012. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mara Acoma ***** válasza:

2. vagyok


Ez lett a tea eredménye

[link]

2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De jó!!! Szívből gratulálok Nektek!!!!!!!!! :))

Akkor már csak egy kérdés! A barátcserjét tablettában vagy cseppekben szedtétek? Napi mennyit? És a teákból napi hány pohárral ittatok?

2012. dec. 14. 21:32
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát ez több lett mint egy kérdés.... :)))
2012. dec. 14. 21:33
 6/17 Mara Acoma ***** válasza:

Azelső 13 napban cickafark tea (egy lapos evőkanál teafű forrázva 2,5dl vízzel) + reggel-este 1-1 zafír barátcserje tabi


Pé után reggel-este palástfű tea, 2 teáskanál forrázva 2dl vízzel (reggel 2dl és este is 2dl) + barátcserje napi 1db.


A teát a 12. hétig kell inni, ha sikerül a baba.


Ha nem jön össze, akkor a mensi alatt ne idd a cickafarkat, mert erős vérzést okoz, csak a végefelé kezd, amikor barnás már.


Szurkolok neked, remélem hamar sikerül:))

2012. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

A baratcserjet tablettaban, zafirt, napi 1db-ot.ciklus elejetol a pzi tesztig.

Mensi elmulasa utan cicka napi 1 bogre reggel ehgyomorra. Vateran vettem olcson ovutesztet, 30db-ot, kb 2500 ft-ert, azzal neztem, hogy mikor van pé-m. Amikor pozi lett, akkor meg 1-2 napig ittam a cickat, mert segit megrepeszteni a tuszot. Akkor eletemben eloszor volt 1 csepp ver a bugyimon. Ferjemmel 2 naponta voltunk egyutt. Onnantol palastfu:) aztan pozit teszteltem. Akkor abbahagytam a baratcserjet es a 7. hetig ittam tovabb a napi 1 bogre palastot, reggel ehgyomorra. Utana mar nem tudtam, a hanyinger miatt:)

2012. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat! Megvettem mindent. Tegnaptól iszom a teákat, ma már a barátcserjét is szedem! :)

Majd beszámolok a fejleményekről :)

2012. dec. 17. 12:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én úgy olvastam, hogy a barátcserjét terhesen nem szabad szedni. Viszont ha már próbálkoztok, akkor nem lehetsz biztos, hogy mikor vagy az, nem? ti pozitív tesztig szedtétek? akkor az nem gond? én is el akarom kezdeni szedni, viszont mi is már próbálkozunk. Tudtok ezzel kapcsolatban valami hasznos tanácsot??
2012. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mensim elott ket nappal mar halvany pozi volt a teszt. Azonnal abbahagytam a baratcserje kapszulat.


Azota mar 1 hetes baba anyukaja:)))

2012. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!