Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy megy a figyelem-elt...

Kinek hogy megy a figyelem-elterelés? A nem görcsölés?

Figyelt kérdés

Akinek nem sikerál a baba, az hogyan tudja elterelni a figyelmét, oldani a problémából adódó stresszt?


Másik kérdés: párotok hogy viseli ezt az idegbajt?


2010. jan. 16. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Sehogy sem ment.

Én 4 hónapig semmi másra nem tudtam gondolni. Ezzel

feküdtem, ezzel keltem, grafikonokat, stb... vezettem, semmi másra nem gondoltam. Amikor megjött, 10 percig szó szerint őrjöngtem :SSS

A kisfiam most fél éves múlt :))))

Szóval hajrá, nekünk a görcsöléstől, idegeskedéstől függetlenül jött össze. Utolsó hónapban 2 naponta voltunk együtt, mióta a baba megszületett, azóta meg kétszer...

2010. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Mi több,mint egy éve próbálkozunk. 2x már teherbe estem,de elment mindegyik baba. Mindkét alkalommal pont akkor jött össze,amikor nem is gondoltam volna. Nem vezettem görbét,nem agyaltam rajta,azt sem számoltam ki,mikorra nem várom.

Agyban dől el minden!

2010. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve volt egy vetélésem, azóta nem jön össze. Vezetem a hőt és ebben a hónapban már ovu-tesztelek is. Most úgy érzem nem görcsölök, inkább csak kíváncsian várom, hogy az ovu-teszt segítségével sikerül-e...
2010. jan. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is végig görcsöltem 4 hónapot, majd a 4. hónapban vitaminok mellett sikerült a görcsölés ellenére. Most 5 hetes vagyok :)
2010. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi lassan 3 éve próbálkozunk. Túl vagyunk az összes vizsgálaton, stimuláción, hőgörbén, gyógynövényeken....és semmi. A doki szerint mindketten rendben vagyunk és mégsem jön a baba. Mostanra elegem lett. Az új évet már úgy kezdtem, hogy még a menzeszemet sem számolom ki és akkor szexelünk, amikor éppen kedvünk van hozzá. Hihetetlenül jó érzés! :)Aztán majd lesz valami...
2010. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is görcsöltem.Semmi masra sem tudtam gondolni.Felkeltem reggel megmertem a hömet,szamoltam osztottam-szoroztam,csak,hogy sikerüljön a baba.több 10000ft magzatvedö vitaminokra.Ez ment 1,5evig.Semmi.Csalodottsagomban kidobtam mindent.1ho utan vettem sima folsavat,fagyöngytablettat(stresszoldo) es tökkapszulat(prosztatara valo,de erösiti mehnek a falat),es lass csodat terhes lettem egyböl!!!
2010. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!