Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hozza tudnatok szolni a...

Hozza tudnatok szolni a görbemhez? Www.Ciklus.hu/images/diagramok/0c5852a77276c337e7aff39a0c6fb f4c_140815_140830_1409356800_. Png

Figyelt kérdés

Regebben vezettem, akkoriban tudtam ertelmezni, most sajnos nem sokat latok rajta. Ha jol ertelmezem, megvolt az ovum, kb mikor behuzta, igaz? Lehet valami mast is latni belöle?

Köszi szepen!


2014. aug. 30. 22:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mennyi az a kicsit magas?

Ok, ez megmagyarázza a vizihullahőt. Nem szokták szeretni, de nekem 3 gyerekem van ilyen hő mellett. Mindenesetre rendbe kell rakni azt a p.mirigyet, mert teherbe esni egy dolog. Gondolom jó lenne megtartani, és ha még egészséges is lenne, az meg aztán... :)

2014. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hat nekem meg az elöbbi us elerhetetlen alom. Az összes orvos meg csak nez nagy boci szemekkel, es nem erti, hogy miert.

A TSH-m juni vegen 2,410 mIU/L volt. A mensmentis szerint ez picit magas, tölük kaptam a jodot.

2014. aug. 31. 13:54
 13/18 anonim ***** válasza:

No, ezt letuszkoljuk bőven 2 alá és oké lesz. Októberben lesz kontrollvérvétel? Mármint pajzsmirigyes?

De ez a görbe teljesen ok, ne keseredj el! Mi mindenen vagy már túl?

2014. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld meg azért egyforma időben mérni, Picit magas a TSH-d de nem olyan vészes. Ezen a görbén annyit látni, hogy megvolt a tüszőrepedésed, és az már jó jel, csak így tovább.
2014. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, ez fel sem tűnt. Igen, már egy fél óra is számít!
2014. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy azonos idöben kene, de olyan sz@r volt mostanaban a beosztasom, hogy hol 7-re mentem, hol 9-re, hol meg delutan 1-re, ennek megfelelöen volt hogy 8 orat aludtam, volt, hogy 5 es felet.

Raadasul van hogy ejszaka 3x is fel kell kelnem WC-re.

Annak idejen azert is hagytam abba a hömerözest.

Hogy milyen vizsgalaton vagyok tul? Kb. az összesen, kiveve a genetikait meg a posztkoitalisat. Minden mas megvolt ami a meddösegi kivizsgalasi listan van.

2014. aug. 31. 17:25
 17/18 A kérdező kommentje:
Ilyen volt egy jobban sikerült görbem ket eve. Akkor meg mem volt vizihulöa hö. Igaz baba se: [link]
2014. aug. 31. 17:52
 18/18 A kérdező kommentje:

Egy kerdesre elfelejtettem valaszolni. Nem kifejezetten pajzsmirigyes kontrollom lesz. Kezdödö IRt talaltak, meg a prolaktin is a hatarerteken volt. (Önmagaban egyik se lenne gond, azt mondtak.) Meg a TSH ugye, ezekre kaptam gyogyszert ami nem is igazi gyogyszer, inkabb taplalekkiegeszitö, meg dieta, aztan azt nezik oktoberben valtozott e valami. Ket eset lehetseges. Vagy minden tökeletes lesz, erre kitalalnak valamit, hogy jajj akkor biztos az okozta, arra is kapok kezelest, majd ugrunk az elejere. minden maradt, ami volt, es hiaba volt az. Kapok majd masik gyogyszert es majd az segit, es csak ezutan ugrunk az elejere.

Ez mar kb. a 100adik na akkor, lehet hogy ez a baj, szedd ezt harom honapig gyere vissza, minden tökeletes, nem ertem mi a baj, probald me inkabb ezt, meg mindig semmi eset. Nem panaszkodaskeppen, de eddig, akkor eddig hirtelenjeben 8 orvost es 2 terapeutat szamoltam össze, aki megigerte, hogy ö majd segit a vegen meg csak allt szettart karokkal, hogy halvany elkepzelesem sincs, menj lombikra.

2014. aug. 31. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!