Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájdalmas együttlét peteérésko...

Fájdalmas együttlét peteéréskor? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Párommal gyereket szeretnénk. Több, mint 10 évig szedtem fogamzásgátló tablettát, az idei évtől elhagytam. Eddig hagytuk, hogy tisztuljon a szervezetem, de lassan szeretnénk belevágni a projektbe. :) A problémám a következő: nagyon erősen érzem a peteérés jeleit, sokszor szinte már fáj, ami végül is valamilyen szinten jó, mert mindig tudom, hogy mikor van. A probléma az, hogy pont ebben az időszakban nem kívánom az együttléteket. Nagyon nem. Többször próbálkoztunk már, de egyszerűen annyira szenvedtem, hogy abba kellett hagynunk. Peteérés előtt és után már nincs semmi problémám. Mit tehetnék, hogy jobb legyen? Tanácstalan vagyok, mert ha így megy ez tovább fogalmam nincs, hogy fogok teherbe esni...
2014. szept. 1. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.en is ugyan eben a helyzetben vagyok olyan eros fajdalmaim szokot leni h majusban konkretan ugyeletre kellet bemenunk ahol infuziot akartak adni.

Agusztusi honapba is elsirtam magam ugy fajt.de eldontotem ez a szeptemberi honap nem fog ki rajtam! Nemerdekel hogy fof fajni akor is kibirom az egyuttletet a cel erdekeben.mi is reg varunk a babara.

A szules joban fog fajni?! Nem?!

Probald meg te is.

2014. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy a peteérés napját kihagyjátok, és az előtte való napokon szexeltek? Abból is simán lehet baba. Vagy előtte is fáj már?
2014. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy az előző válaszoló is írja, talán próbáljátok meg az előtte levő napra időzíteni az együttlétet.
2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt petefészkem ovu környékén!aktus és nem aktus közben is!aztán mikor már hónapok óta nem jött a baba,pedig éreztem is a fájást,akkor vettem lh tesztet,és petefészek fájdalom után 2nappal van csak ovum!szó mi szó,próbáld ki te is,mert lehet,hogy nem is akkor van ovud,hiszen a feszülést is érezheted így, a repedést viszont nem,ami az ovu!
2014. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is így vagyok ahogy te! bocsi,de nálam az is irtóra fáj,ha nagy wc után kitörlöm és úgy fáj,mintha ki akarna szakadni a méhem. konkrétan még leülni is fájdalmas...

olyankor beveszek egy szem No.Spa-t. ez segít! szerintem vegyél be egyet te is,próbáld ki. koraterhesen is lehet szedni, így szerintem ilyenkor sem lenne ártalmas.

2014. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!