Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, most tesztelte...

10 napja késik, most teszteltem és negatív. Elvben max előváladéktól lehetek terhes, de azért kicsit aggódom. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Peteérés környékén volt egy ferde estém, de percekkel azután élvezett el az illető, hogy kivette volna. Általában viszont elég pontos a mensesem, de ilyen máskor is volt már, hogy szex után késett. A hormonok bolondulnak meg ilyenkor?

Holnap a reggeli elsőből tesztelek még egyet, ha az is negatív, akkor doki? Vagy tesztelgessek pár naponta, és csak később kezdjek parázni?


2014. aug. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha továbbra sem jön meg akkor szerintem menj orvoshoz.

Én nem hinném, hogy baba van a dologban. Szerintem a tesztnek 10 nap késé után ki kéne mutatnia.

Mikor volt peteérésed? Onnantól számítva kb 14-ra kell megjönnie.

2014. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem figyelem amúgy, hogy mikor van, de július 3-án jött meg utoljára, az appom szerint a termékeny időszak 12-18 volt, 17-én szexeltem. Szerintem is ki kéne már mutatnia, de akkor mi a francért késik? Talán a stressz. De nem vagyok nyugodt, mert a negatív teszt sosem tuti....
2014. aug. 12. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert múlt hónapban nekem pont ez volt.

És végül az volt az oka, hogy nem középidőben hanem jóval később volt ovum.

A kalkulátorom 14-re írta a következő mensit, de 11-12 körül volt pé-m. És mivel a ciklus második fele állandó ezért a mensi is késik. Mert onnantól számítva kb 14 napra kell megjönnie.

Tehát előfordulhat, hogy később volt ovud.

2014. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet, az is negatív. Mi a franc lehet a baj...
2014. aug. 13. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi?
2014. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, 15 nap késéssel megjött szerencsére. Azért biztos ami tuti kedden elmegyek nőgyógyászhoz.
2014. aug. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!