Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha megjött?

Lehetek terhes, ha megjött?

Figyelt kérdés

ugyan egy hét késéssel,de megjött a menstruációm. rendes bő vér,ahogy mindig szokott lenni.

viszont azt hozzá kell tennem, hogy előtte hetekkel a menstruáció előtt és az aktus után volt pecsételő vérzés ami nagyon aggasztott.


2014. szept. 2. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ráadásul pont egy olyan hónapban, amikor becsúszhatott volna a baba, de ez jóval nagyobb eséllyel 1. ovus vérzés 2. esetleg hormonprobléma. Nagyon kevés nőnél van beágyazódásos vérzés, pedig már elkezdtem örülni. Ha megjött, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Ritkán előfordul, de ilyenkor nem menstruáció okozza a vérzést, és általában jóval gyengébb. De ez annyira ritka, hogy elég kevés esély van rá... főleg ha rendesen meg is jött.
2014. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes!
2014. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kizárt..
2014. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, akkor kicsit megnyugodtam
2014. szept. 3. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!