Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal már szeretnénk...

A párommal már szeretnénk kisbabát. A menstruáció előtt egy héttel voltunk együtt a 24. napon. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudjuk!
2014. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Ezt mégis honnan a bánatból tudjuk? Ismerjük a peteérésed dátumát? Bent voltunk a méhedben? Nem.

Ha nem jön meg, akkor vegyél tesztet.

Ennek akérdésnek így nincs túl sok értelme.

2014. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye.
2014. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb 10 nappal korábban lettetek volna együtt, akkor nagyobb esélye lenne.
2014. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy mikor volt ovud. SZóval: mikor volt ovud? Erre válaszolj és akkor többet tudunk mi is mondani.
2014. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt 1 héttel nem hiszem. Az egy hét kevés a beágyazódáshoz, bár ugye soha nincs lehetetlen. Úgy érted ugye, hogy a következő aktuális menstruációtól számítva? Amúgy rendszeres a ciklusod? Hány napos? Már késik?
2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen a várható mentruáció előtt egy héttel voltunk együtt. A mensim általában 30-33 napra jön meg, változó. Volt már ritkán, hogy 28 napra jött meg. Most a 28.napon járok még nem jött meg, de napok óta görcsölget a hasam, hol jobban, hol kevésbé. Lehet meg fog jönni. Én nem nagyon vagyok az a görcsölgetős típus. Lehet kicsit most megzavarta az együttlét a hormonrendszerem és azért?
2014. szept. 3. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Már hogy zavarta volna meg az együttlét a HORMONRENDSZERED? Én ilyet még nem hallottam, de lehet én vagyok tájékozatlan.

Amúgy meg az ovu menzi előtt 14 nappal van. Tehát ha 7 nappal menzi előtt voltatok együtt, akkor ez kb 7 nappal már ovu után volt. A spermiumok pedig maximum 5 napig életképesek (de inkább csak 3)

2014. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a luteális szakasz nem mindenkinél 14 nap, van 12 meg 16 napos is. Előfordulhat spontán peteérés is, de "csak úgy" is késhet a vérzés. Ha már késik a havid, tesztelhetsz. Viszont elég kicsi az esély a babára ha normális és tankönyvi a ciklusod, és nem történt benne semmi extra.


Ha babát szeretnétek, középidőben (kb. 6 nap) érdemes 2 naponta együtt lenni.

2014. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. :(
2014. szept. 4. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!