Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már érzékeny a mellbimbó,...

Ha már érzékeny a mellbimbó, lehet tesztelni? Lehet ez első tünet? 18 án jött meg . és szerintem nagyon korai lenne még a teszt. De a mellbimbóm annyira érzékeny hogy nem lehet hozzányúlni sem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2014. szept. 3. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai, én is ellőttem egy tesztet hamar a tünetek miatt, de persze negatív. Nemvárt előtt 4 nappal viszont már halvány pozi lett, pénteken a nemvártkor ismét tesztelek, kíváncsi vagyok, hogy erősödött-e?
2014. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak pár napja lehetett peteérésed, ha meg is termékenyült, akkor sem ágyazódott még be, tehát nem lehetsz terhes. Ha sikerül, akkor is pár nap múlva fog csak beágyazódni.
2014. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Korai lenne.

Várd meg, hogy kimaradjon a vérzésed, ha nem jön meg, akkor tesztelj. Az sokkal biztosabb, mintha még azelőtt kezdenél tesztelgetni, hogy még meg sem kellett volna jönnie a vérzésednek.

2014. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!