Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam, hogy a terhesség...

Olvastam, hogy a terhesség egyik tünete a mellbimbó és az udvar, ill. a szeméremajkak elszíneződése! Már korai terhességeben is előfordul?

Figyelt kérdés
Én nem tudom eldönteni... :)
2008. júl. 29. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, én már a 17. hétben vagyok és nekem még mindenem ugyanolyan, mint volt (csak a hasam nőtt egy picit). Szerintem az elszineződés csak később jelentkezik. Persze nem vagyunk egyformák...
2008. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a terhesség elején ezek a tünetek nem jelentkeztek! A 10 hét körül kezdődött besötétedni a mellbimbóm!

14 hetes kismama

2008. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En csak egyszer voltam eddig terhes 9hetig (sajnos nincs gyerekem :( ) , de akkor nekem az eg vilagon semmi nem latszott a mellbimbomon. Max. picivel jobban latszodtak az erek, de ha nem tudtam volna a terhessegrol, eszre se vettem volna a kulonbseget.


Sot, mindenki panaszkodik mellfeszulesre, viszketesre, mell erzekenysegere, nekem pedig ilyenem sem volt. Mondjuk nekem alapbol nem szokott ilyenem lenni, iden is csak egyszer volt mensi elott 4-5 napig nagyon erzekeny, olyat eletemben nem ereztem meg meg terhesen sem.


Tehat a tunetek mindenkinel masok. Eloszor a mehnyak vagy mi szokott elszinezodni lilasan, nogyogyasz is innen tudja gyanitani a terhesseget. Viszont ha jol tudom, a mellbimbo es udvara csak kesobb sotetedik el joval. Persze, mint minden mas, ez is egyentol fugg. En ilyenre nem alapoznek. Legbiztosabb jel a keso mensi, illetve a gyenge barnazas.

2008. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is sokkal később jöttek ki ezek a dolgok (20-30. hét között), a "kis" kék erek a pocakon csak a 32. hét körül.

Nagyon változó, a korai szakasz nálam olyan volt, mint a menstruáció előtt...

Mindenkinél más a terhesség, a könyvekben olvasottak tényleg csak irányadóak..


38. hetes kismama

2008. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!
2008. júl. 29. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Hello, nekem a szemeremajkak mar az elejen rogton elszinezodtek. A 20. het korul kezdett sotetedni az egyik mellbimbom, a masik most 31. heten kezd sotetedni.

Hat, ilyen is van :).

2008. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 14.hetes vagyok és nekem a szeméremajkak már kb. az 5 héten lilás volt, a mell nekem talán egy picikét sötétebb nem igazán változott. szió
2008. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!