Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Par napja megmertem a homet...

Par napja megmertem a homet 37 volt (ebredes utan). S most a nem vart elott 1 nappal is megmertem es 36,2-3 volt. Akkor nincs baba ugye?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos valószínűleg nincs.


Ha rám hallgatsz (2 gyönyörű gyerek anyukája vagyok, és iszonyú keményen megküzdöttünk / megszenvedtünk érte, amíg ide eljutottunk), ne méregesd a hődet. Vagy jelent valamit, vagy nem. Minden kis dolog befolyásolja. Ezért pl annyira nem érdemes hétvégén is ugyanakkor kelni, mint hétköznap, ugyanakkor lefeküdni, izgulni, hogy most megfáztál-e vajon, stb. És főleg parancsra szeretkezni. Ha 2-3 naponta együtt vagytok, akkor nem tudod lekésni, de nem egy terv lesz az egészből, hanem jól is érzitek magatokat. Nekem tankönyv szerinti hőgörbém volt, pontos ciklus, baba sehol, mint kiderült, brutális endometriózisom volt mellette, tehát ez sem biztos kiindulópont.

2014. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.Mikor lemegy akkor már tudom hogy megjön és meg is jött eddig mindig.De engem már annyira frusztrált a hőmérőzés,szinte idegesen keltem reggel,sőt nem bírtam aludni,hogy vajon mennyi lesz a hőm,úgyhogy én nem is mérem már régóta.Ezzel nem görcsöltetem be magam még jobban.Engedd el ezt a kérdést.
2014. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pedig anyira szeretnek babat :(
2014. szept. 3. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
kettes vagyok.Együtt érzek veled,de ne idegesítsd magad.Én 5 éve várom már.Egyszer könnyebb,egyszer nehezebb.De lesz babám tudom,és neked is.De ne keseredj el. :)
2014. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast :)..kivanok sok boldogsagot es sok babat :)
2014. szept. 3. 12:59
 6/7 A kérdező kommentje:
az elobb megmertem 37 volt..mitol lehet??
2014. szept. 3. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Te írtad a másik kérdést is, ugye?

A napközbeni mérés nem számít. Amikor már kikelsz az ágyból, jössz-mész, az már emeli a hőt. Nem hiába mondják, hogy reggeli hőt kell mérni rögtön ébredés után.

ha 36 az alaphőd és reggel 36,2-őt mértél, akkor sajnos ez nem nagyon utal babára :(

2014. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!