Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Általában legkésőbb 25 napra jön meg a mensim, most viszont már 4 napja késik, és ezelőtt soha nem késett. Csináltam már két tesztet(a kapható legérzékenyebbet), mind a kettő negatív lett, de még mindig nem jött meg. Múlt hónapban egyetlen alkalommal volt szex, de akkor sem bennem "ért véget" a dolog. Ettől függetlenül lehetek terhes? Már arra is gondoltam, hogy múlt hónap vége felé szedtem 5 napig egy nagyon erős allergia gyógyszert, és neten több helyen írták hogy attól előfordulhat hogy kimarad a menstruáció, de nem tudom hogy ez tényleg lehet-e? Emellett már egy hete megvannak a mensi tünetei, görcsölés stb, de nem akar megjönni.

2014. szept. 5. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést . Pont 4 napja késik . 2 negatív teszt, múlt hónapban 1x szex stb.

Én is szedtek allergia gyógyszert . Most vettem Cetirizint. Te milyet szedsz? Kiváncsi lennék mi bajunk van... :(

Egyébként en cisztara gyanakodtam mert borzasztóan fajt a jobb petefészkem de nem tudom mi lehet. Jövő heten megyek nődokihoz.

2014. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én Telfast 180-at szedtem, az allergiámtól olyan kiütéses lettem, hogy majdnem lekapartam a bőröm..

Napok óta stresszelek mint egy tinédzser, már szerintem ez sem tesz jót.. ráadásul most kaptam meg álmaim állását, ahol aláírtam egy 'bizonyos' szerződést így nagyon nem jön jól most ez az idegeskedés. :S

2014. szept. 5. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a cisztára én is gondoltam, az utolsó vizsgálatnál mondta a doki hogy tele van a bal petefészkem, de azt is mondta hogy nem kell aggódnom miatta.
2014. szept. 5. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ohh szegény :(

Voltak tüneteid a cisztara ? Vagy csak egy vizsgálat miatt derült ki?

En annyira nem stresszelek ép azon higy nem jön meg csak azon higy nehogy komolyabb bajom legyen. Most 10 honapos a lányom :)

Erről nem is hallottam higy allergia gyógyszer miatt késhet .. Ki vagyok teljesen hat hétfőn kiderül mi a bajom. Egyébként nekem semmi jele a mensinek... Nagyon gáz. Kicsit felek mi fog kiderülni :(

2014. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem semmi komolyabb bajod nincs!Lehet hogy a hormonháztartásod nem állt még helyre. Csak szimpla vizsgálat során derült ki plusz mondtam h felfáztam és akkor ultrahangon megnézett.


Én viszont már konkrétan 6 napja minden percben azt hiszem hogy "na most megjött" aztán mégsem. Pedig tényleg minden előjele megvan..ráadásul azt sem tudom mikor tudok elmenni az orvosomhoz, próbaidő alatt szabim sincs. :/

2014. szept. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!