Szerintetek? :-)

Figyelt kérdés

Sziasztok :) !

Augusztus 30.-án volt az együttlétünk (ovuláció napja naptár szerint)

Tünetek: -Azóta a melleim feszülnek

-Ma egész napon át hányingerem van, illetve szeretkezés után mintha emlőváladékot tapasztaltam volna..

-Petefékszem (váltakozó időként [tegnap estétől]) fáj


Lehetséges vagy bebeszélem? :) Őszintén nem mostanra akartuk( férjem most fog kimenni külföldi szolgálatba és a szülésre nem tudna visszajönni ) de nem sajnálnám ha most sikerült a kis csoda:)



2014. szept. 5. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, két alvás között írom. :)
2014. szept. 5. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerült is, 6 nappal az együttlét után még elég korai lenne az ilyen tünetek jelentkezése.
2014. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valahogy én is így gondoltam :)

(szeptember 12-13. körül kéne megjönni)

2014. szept. 5. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

bebeszéled.

egy hetes sincs a terhességed, ha egyáltalán van annyi és akkor is kb. most kezdi el duplázni a hcg szintet. még a teszt sem mutatja ki, ha valóban ennyi idős és azok a tünetek, amik utalhatnak terhességre, azok neked majd csak 3-4 hét múlva lesznek egyértelműek.

türelem!

2014. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja és a hányingert akárhogy is írják az elsők között, ha nem szokott lenni mielőtt megjönne, nem lesz pár hetes terhességben sem. A progeszterontól van és az is csak később vadul be, kb. októberre üt be leghamarabb.

Inkább az egy oldali hasszurkálás majd először.

(és remélem, igazam lesz :) )

2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emlőváladék a magas prolaktin szint számlájára írható. Nézték már neked vérből?
2014. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!