Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki egy havi clostil...

Van olyan aki egy havi clostilbegyt beszedése után esett teherbe? Akár rögtön a gyógyszeres hónapban, akár utána a 2-3. hónapban?

Figyelt kérdés
A 29. napon járok, még nem jött meg, de negatív a tesztem... Más is járt így, hogy kitolta a menstruációt? Eddig mindig 26 napra jött meg...
2014. szept. 6. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt tüszőrepedésed? onnan 14 napra kéne megjönnie.
2014. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem clostyl mellett 27napos ciklusokbol 30-31lett.

Voltal félidőben uh.on?

2x3 hónapig szedtem ès akkor lettem babas tőle.Mar az ovut követő 9.nap pozi lett a tesztem,és uh szerint 14-15.napon volt tuszorepedesem.

2014. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Clisty nélkül is mindig vannak petéim, csak azért kaptam, hogy kicsit felturbózzuk őket. A doki nem rendelt viasza uh-ra, hogy figyeljuk a petéket, úgyhogy hétfőn mindenképp bejelentkezem hozzá, ha addig nem jön meg. Mindenhol azt olvasom, hogy doki nézte közben , hogy mi zajlik odabent, de nekem nem... Pedig nagyon jó orvos... Nem értem, de majd eht is megkérdezem tőle.
2014. szept. 6. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a 2. hónapban lettem terhes, a ciklusomat nem befolyásolta. Engem a 9-10. nap környékén nézett a doki uh-gal, és megmondta, hogy mikor legyünk együtt.
2014. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem 24 naposból 28 napos lett tőle.
2014. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon jó doki nem lehet, mert clostyt tilos uh ellenőrzés nélkül adni. Hatalmas cisztát okozhat, amit ha nem veszenek időben észre nagy baj lehet.
2014. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont emiatt szeretnék jövőhéten elmenni hozzá, hogy megnézzen uh-n, hogy minden rendben van-e.
2014. szept. 6. 23:35
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Én első Clostis hónapban, UH kontroll nélkül teherbe estem. Nem volt semmi gond, 5 hét 1 naposan teszteltem csak először, az erős pozitív lett.
2014. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De neki ezt kötelessége lett volna a ciklus közben figyelni.
2014. szept. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi Vilcsianyuja! Ezt örömmel hallom! Ezek szerint más orvos sem feltétlen nézi uh-n. Amit egyébként nem értek miért...
2014. szept. 7. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!