Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm megujjazta magát a...

A barátnőm megujjazta magát a spermámmal. Mennyi esély van arra, hogy így teherbe esik?

Figyelt kérdés

tényleg nem az erkölcsi része érdekel,kivagyok én eléggé, csak az,hogy mennyi így az esély..

25/F



2014. szept. 8. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért nem vered telibe, ha gyereket akartok?

Ha meg nem akartok, miért nem vigyázol jobban a fiúkra?

Esélyek? F..z tudja, én még nem hallottam spermás ujjtól fogant gyerekről!

2014. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem értem miért volt rá szükség, de mindegy.

NÉzd a hüvelyébe belekerült a sperma. Azt nem írhatjuk , hogy semmi esély, mert az nem igaz. Van esély rá, de tök mindegy hány százalék, mert attól még belekerült, a nyálkahártyán eljuthatnak a célig így akár baba is lehet belőle. Semmire nem mész ha azt írjuk hogy kevés az esély mert attól még lehet baba. De tudni kéne a ciklus melyik napján csinálta mert így is csökken vagy nővekszik az esély.

2014. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát!!

Mikor mi a párommal megszakítással védekeztünk nem lettem terhes.

Mikor élesben csináltuk akkor is csak a 3.hónapban fogant meg a babánk.

Valaki 1 évig próbálkozik és nem lesz terhes,valakire csak rá néz egy pasi és máris terhes lesz:)

Nem lehet megmondani,a véleményem szerint nem lett/lesz terhes a barátnőd attól,hogy tömködi magába a spermádat:D

És ő is 25 éves?! Mint te?! Ez olyan fura nekem ne haragudj,ilyet miért csináltok?! Ha nem akartok gyereket ne játszatok a tűzzel,ha pedig akartok akkor meg élvezz belé és kész. Nem kell itten tömködni a "cuccot" :)

2014. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, elvben van esély, pláne ha jókor tette. Bár úgyis mindegy, mert megfojtottad, nem? ha nem, megemelem a kalapom! :)
2014. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy ha nincs stabilan 28 fok, elpusztulnak a hímivarsejtek. Levegőn szintén. Rövid idő alatt pusztulnak el, így olvastam régen...
2014. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de tényleg fontos, h a ciklusa melyik napján tette. A gumiból szedte ki a spermát? CSak mert az spermaölő anyaggal van bevonva.
2014. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem minden gumi van bevonva spermaölővel...

Ja, szerintem a csaj akarja a babát, a srác meg még nem, ezért csinálta ezt a kedves barátnő :) Hát hatalmas ötlet :)

Szerintem kevés esély van így a teherbeesésre.

2014. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

megszakítással ,,védekezünk" és elvileg pont peteérése volt..

úgy vagyunk vele,hogy ha becsúszik,oké,de rajtakaptam a fürdőben..

2014. szept. 8. 19:53
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
en ugy lettem terhes :)
2014. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Rajtakaptad a fürdőbe??besza..ras !!:))ilyen van,h a csaj elvonul es tömködi magába a spermas ujjat ami a barátjáé..akivel beszelhetne is erről,h gyereket akar..stb..hany éves a barátnőd 15???nagyon buta:))de amugy meg ha nem baj,h jön mit parázol itt,az okoska magánakciója után??:DDhat ez nagyon jóó:)))
2014. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!