Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen csak megvastagodott...

5 hetesen csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak uh-n (19mm) tesztjeim pozitívak, lesz még esély hogy hétfőn mégiscsak látható lesz a petezsák?

Figyelt kérdés
Volt már valaki így? Első terhességemnél ilyenkor már majdnem hogy szívhang is volt. És tuti a fogantatás is mert inszemináció volt..
2014. szept. 4. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívhang 5 hetesen, na az elég nehezen lehetett. Ráérnél 6 hét után menni, akkor már tuti látszani fog minden és szívhang is lesz.
2014. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam az orvosom aggódott is hogy nehogy méhen kívül legyen. Következő héten mentem akkor már kis embriót is látott. Ne aggódj hétfőn szerintem már biztos fogja látni.
2014. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 hetesen nekem csak 13 mm volt :/ most 6 hetesen csak petezsák üresen :/


ráérsz menni 2 hét múlva szerintem.

2014. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Doki visszarendelt hétfőre, azt mondja hogy ekkor már lennie kell petezsáknak minimum.. azért írtam hogy majdnem hogy szívhang is volt mert most 5+4 naposan voltam, akkor meg 6+3 naposan már volt szívhang is.. tudom nem jó de annyira ideges vagyok.. vagyis inkább szomorú..de a remény hal meg utoljára :)
2014. szept. 4. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
az majdnem 1 hét különbség, ennyi nagyon sokat számít így az első hetekben!
2014. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa e még valaki,de a történet vége méhen kívüli lett sajnos! :-( de mostmár minden ok.
2014. szept. 11. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2014. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!