Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe kérdés. Mensi második...

Hőgörbe kérdés. Mensi második napján ment le a hőm 36,3-ra, első napon még 36,6 volt. Tegnap volt az utolsó mensis napom, a hőm 36,4 volt, ma pedig ismét felment 36,7-re. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mensi után felmegy a hő? Ez normális? (sajnos sehol nem találtam erről semmit) Köszi.

2014. szept. 9. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem csinálj tesztet. Mi régóta próbálkozunk a clostitól és a tüszőrepesztő szuritól nekem is össze vissza van a hőm a mensi végén.

2014. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod de en nem szedek semmit, szoval attol tuti nem :) miert csinaljak tesztet? Rendesen menstrualtam, igaz 2 nap kesessel. De mensi utan amugy felmegy a ho? Vagy inkabb nem kene? :)
2014. szept. 11. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem szokványos. Inkább csökkenni szokott. Ha fennmarad fixen akkor van terhesség. Én ha már késik 4 napot tesztelek olyan kíváncsi vagyok. (bár eddig hiába)
2014. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg csinálok egy tesztet, bár nem nagyon hiszem, hogy baba áll a háttérben. Ugyanis menstruáltam. Tudom, van ilyen, de számomra ez akkor is hihetetlen, hogy előfordulhat. Azonban, aminek eddig nem nagyon tulajdonítottam semmi jelentőséget, az az, hogy napok óta "rossz a gyomrom", múltkor főzés után rosszul lettem, hányingerem van gyakran és most pl szédülök is. De én ezt teljesen mértékben az időjárásra fogom :) Ma pl csak 36,5 volt a hőm, viszont kicsi barnás "folyásom" volt reggel. Ez vajon? Mindenesetre holnap reggel tesztelek egyet, bár csodálkoznék, ha... :)
2014. szept. 12. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért szoríttok!! Megértem mert én is minden ciklus végén reménykedek, de mégis elhessegetem mert így kisebb a csalódás. :-(
2014. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam. Negatív lett, na de majd ez a hónap ...:)
2014. szept. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!