Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a babára? 7-én...

Van még esély a babára? 7-én voltunk együtt, akkor a tojásfehérje szerű nyák második napja volt. A rá következő napban nem lehetett ugye megállapítani, hogy volt e ez a nyák. De ma már (9-én) nincs nyák. Szerintetek ha még ma együtt leszünk?

Figyelt kérdés

persze nem ettől függ hogy együtt leszünk -e.... csak kíváncsi vagyok..... ja és tegnap először éreztem azt hogy belenyillal a fájdalom a jobb petefészkembe :O lehet ovulációs tünet ez?

bocsi, ha hülyeségeket kérdezek!



2014. szept. 9. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kérdezel hülyeséget, jó esélyetek van a babára a mai nélkül is, de ki ne hagyjátok csak ez miatt :)
2014. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk kihagyni! de nem tudom minden összejön -e a nyugodt együtt léthez :O (gyerek mikor alszik el.... fáradtság a párom részéről...ilyesmi)


köszi a választ! :)

2014. szept. 9. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!