Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfi is szedhet Elevitet...

Férfi is szedhet Elevitet vagy inkább más multivitamint egyen?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Kb millio multivitamin van. Miert pont a varandos, vagy terhesseget tervezett nok reszere osszeallitottat akarna szedni?
2014. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert csak ez van itthon ès nem szeretnèk màst venni mert ebben több a vitamin mint amiket eddig probàltunk.
2014. szept. 9. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor szedje. Vegul is semmi olyan nincs benne, ami artana neki.
2014. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez mar tulzas! Sima multivitamint szedjen. Kismamaknak valot? Nemar! Ez gaz!
2014. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez gáz! Sima multit szedjen!

Kismamának van az elevit nem férfinak! Az oké h a kismama teledoppingolja magát ezekkel a vitaminokkal de h még a férfit is erre veszi rá??!!


Le lehet pontozni nyugodtan, de ez már nagyon túlzás!

2014. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem is pontozzatok le nyugodtan,de mint már előttem is írták,ez tényleg nagy túlzás,hogy már a férfival is "etessük" a terhesvitamint!

Na most ha a férfiban van némi férfiasság akkor esze ágában sincs bele egyezni ebbe..

Szerintem ne essünk már át a ló túlsó oldalára!!!!

2014. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz. Vegyél neki más fajta vitamint.
2014. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező,spermaszám növelésre akarjátok szedni?
2014. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Most miért lenne gáz?

A férfi is ugyanolyan ember, mint mi, ugyanazokra a vitaminokra van szüksége, mint nekünk.

2014. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanolyan ember. Ő férfi, mi pedig nők vagyunk. Nincs szüksége ugyanolyan vitaminokra, mint egy várandós nőnek! Tényleg gáz. Millió más multivitamin van. Azok miért nem jók?
2014. szept. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!